Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 січня, 17:56:47

На свята до Сеньківки пішки і з паспортом

21.06.2012   11:49Агенцiя

З 6 ранку і до 8 вечора 30 червня 2012 року буде припинено пропуск громадян та автомобілів, що через міжнародний автомобільний пункт пропуску "Сеньківка" до Російської Федерації та Республіки Білорусь. Вантажівки в цей день взагалі не будуть пропускатися з з 0.00 до 20.00.

Пункт пропуску

Пункт пропуску "Сеньківка"

Про це повідомляє прес-служба Чернігівського прикордонного загону.

Такі обмеження пов'язані з тим, що 30 червня поблизу с.Сеньківки відбудеться святкування Дня Молоді. Для тих хто планує відвідати молодіжний щорічний фестиваль потрібно пам'ятати дві речі: через пункт пропуску "Сеньківка" вас доведеться йти пішки і при собі обов'язково мати паспортні документи.

Для громадян України жителів Щорського та Городнянського районів Чернігівської області, та відповідних районів Брянської області Російської Федерації, що пересуваються пішки (без вантажу), перетнути кордон з Росією можна буде у місцевому пункті пропуску Клюси Щорського району за напрямком Клюси (Україна) - Новий Світ (РФ).

А власникам легкових автомобілів без вантажу громадянам України, жителям Щорського, Городнянського, Ріпкинського та Чернігівського районів Чернігівської області, та відповідних районів Гомельської області Республіки Білорусь, можна буде перетнути кордон у місцевому пункті пропуску в населеному пункті Деревини Городнянського району за напрямком Деревини (Україна) - Андріївка (РБ).

Останні новини Чернігівщини

Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40

Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.

За підтримки Словаччини у Ладані відремонтують укриття у двох садочках 14:35

У селищі Ладан стартує реалізація проєкту «Простори турботи: безпечні та комфортні укриття для садочків “Червона Шапочка” та “Барвінок”».

На 36% більше звернень і на 73% більше працевлаштованих: як змінюється підтримка ветеранів у службі зайнятості

На 36% більше звернень і на 73% більше працевлаштованих: як змінюється підтримка ветеранів у службі зайнятості 14:34

Повернення ветеранів та ветеранок до цивільного життя – важливий напрям роботи Державної служби зайнятості.

Турбота про психічне здоров’я: з чого почати 12:17

Віднедавна в Україні формується добра традиція ставити собі цілі та робити плани на рік. От тільки в умовах війни для багатьох українців навіть слово «плани» може звучати як ще один виклик.

Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди,  це про можливості для всіх

Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди, це про можливості для всіх 12:15

У минулому році на Чернігівщині кількість отримувачів послуг Державної служби зайнятості серед людей з інвалідністю зросла на 5,5% порівняно з 2024 роком.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини