Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 січня, 07:56:15

Хто переможе закон чи галас заробітчан?

29.01.2018   17:56

22 січня 2018 року на сайті міста Чернігова www.0462.ua була опублікована стаття під назвою «Над Яловщиной снова нависла угроза», зміст якої не відповідає дійсним обставинам, а поширення недостовірної інформації автором формує негативну оцінкудіяльності органів місцевого самоврядування пересічними мешканцями міста.

По-перше, Чернігівська міська рада радить шановному поширювачу негативної інформації ознайомитися з межею місцезнаходження лісопарку.

Парк розташований на лівому березі річки Стрижень і обмежений на півдні вулицею 77-ї Гвардійської дивізії, на сході - нежитловою забудовоюпо вул. 1 Травня (торговіцентри, міськалікарня), на півночі - житловою забудовою (приватний сектор).
Територія, яка зазначена автором статті, не відноситься до ландшафтного парку та попередньо перебувала у постійному користуванні колективного сільськогосподарського підприємства «Фірма «Квіти Чернігова».

Так, на серпневій сесії 2006 року (сьома сесія п’ятого скликання) міською радою прийнято рішення про затвердження проекту приватизації земельної ділянки Колективному сільськогосподарському підприємству Фірма «Квіти Чернігова» та видачу державних актів на право власності на землю громадянам. Проекти землеустрою погоджено в установленому законодавством порядку
   
Отже, зміна цільового призначення вказаних земельних ділянок не може призвести до часткового знищення ландшафтного парка, оскільки дана територія взагалі не відноситься до ландшафтного парку.                   
Не відповідає дійсності і інформація щодо площі території, оскільки мова йде про три окремо сформовані земельні ділянки (з присвоєнням кадастрових номерів), які розташовані одна від одної на відстані (в чому можна переконатися у вільному доступі звернувшись до публічної кадастрової картиУкраїни).   
       
Відповідно до статті 1 Закону України «Про Державний земельний кадастр» кадастровий номер земельної ділянки - індивідуальна, що не повторюється на всій території України, послідовність цифр та знаків, яка присвоюється земельній ділянці під час її державної реєстрації і зберігається за нею протягом усього часу існування.
Щодо відсутності фактичної адреси земельних ділянок, слід зазначити, що адреса земельної ділянки зазначається в разі її присвоєння. В даному випадку проект рішення міської ради містить відомості про присвоєні  кадастрові номери.

Враховуючи зазначене, інформація в опублікованій статті, ґрунтується лише на припущеннях та не підтверджена жодним доказом. В подальшому, рекомендуємо шановному автору публікації та громадському активісту Олександру Гашпару уточнювати факти в компетентних органах, до функціонального відання яких належить володіння інформацією про певні обставини порушених питань.


Марія Василенко


PR

Останні новини Чернігівщини

20 січня - який день, свято та прикмети

20 січня - який день, свято та прикмети 07:53

20 січня в Україні відзначають День Автономної Республіки Крим, у світі - День любителів сиру, міжнародний день поінформованості про пінгвінів, міжнародний день прийняття, а у православних – Собор Предтечі та Хрестителя Господнього Іоанна.

Вчинення розбійного нападу на ювелірний магазин в м. Прилуки

Вчинення розбійного нападу на ювелірний магазин в м. Прилуки 16:45

Прилуцькою окружною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатого за фактом розбійного нападу на ювелірний магазин, розташованого у м. Прилуки, яке мало місце 18 січня 2022 року.

Ліки за програмою єПідтримка можна буде придбати з 24 січня

Ліки за програмою єПідтримка можна буде придбати з 24 січня 13:54

Кабмін ухвалив постанову, яка розширює дію програми єПідтримка на лікарські засоби. Так, з 24 січня українці, старші 60 років, зможуть витратити 1000 грн, отримані у межах програми єПідтримка за вакцинацію від COVID-19, на придбання ліків в аптеках.

Про стан проїзду на 19 січня

Про стан проїзду на 19 січня 13:36

Минулої доби на Чернігівщині спостерігались складні погодні умови - мороз, сніг, ожеледиця, місцями через боковий вітер з полів утворювались перемети та була обмежена видимість.