Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 20 червня, 02:58:32

Відбулась особлива екскурсія на молочну ферму для особливих дітей

26.01.2018   08:43

Учні ЧНРЦ №2 готувалися до неї завчасно - створили стінгазету про породи корів, вивчали їх особливості життєдіяльності, приготували подарунки для ферми (малюнки, аплікації, годівничку для птахів). Незважаючи на те, що поїздка була рання, діти їхали з піснями, гарним настроєм і в передчутті цікавого.

Очікування справдилися - їх радо зустріли, розказали, який довгий і непростий шлях проходить молоко від корови до столу, показали новонароджених телят. Для дітей дуже важливим є живе спілкування з тваринами, можливість їх погладити, погодувати - будь-який тактильний, тілесний контакт. І цього на фермі вони отримали вдосталь.

Навіть корови відмітили особливий день рекордним надоями молока)
На цьому зустріч не закінчилась. Кожен отримав подарунок від корівок - йогурт, сирок з молока саме цієї ферми.

А свято продовжували в ЧНРЦ №2 солодким столом, подарунками від ТОВ "Чернігівська індустріальна молочна компанія". Тут хочеться зупинитися і наголосити, що для дітей благодійність - це не обов'язково надання матеріальної, фінансової допомоги, а це будь-який прояв уваги.

Останні новини Чернігівщини

Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20

Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.

Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36

Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.

Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13

19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.

Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44

З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.

Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини