Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 травня, 14:50:41

Впродовж минулих вихідних днів вогнеборці Чернігівщини ліквідували 11 пожеж

22.01.2018   11:53Агенцiя

Впродовж минулих вихідних днів вогнеборці Чернігівщини ліквідували 11 пожеж, з яких 9 виникло у приватному житловому секторі громадян. Головною причиною виникнення загорянь у зимовий період залишається порушення правил пожежної безпеки при експлуатації нагрівальних печей і димарів.

21 січня о 16:35 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу лазні в кафе «Садиба», що по вул. Шевченка у м. Чернігові.
За викликом до місця події оперативно прибуло 4 відділення міських рятувальників. Через щільне задимлення, вогнеборці працювали в апаратах захисту органів дихання та зору. Їх оперативними діями пожежу о 17:02 було локалізовано, а о 19:25 остаточно ліквідовано.
Вогнем знищено 30 м.кв. покрівлі та 20 м.кв. перекриття, пошкоджено облицювання стін.
За попередніми даними, причиною загоряння послужило порушення правил пожежної безпеки при експлуатації нагрівальної печі. До ліквідації пожежі залучалося 13 чоловік особового складу та 4 одиниці спеціальної техніки.

21-22 січня у Чернігові внаслідок необережності при поводженні з вогнем невідомих осіб, сталося 4 загоряння у сміттєпроводах та сміттєвих баках технічних приміщень багатоповерхових будинків по вул. Гончій, 76, Рокосовського, 35, 1-го Травня, 169, а також Старобілоуській, 47.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46

Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.

 57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції

57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44

Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.

19 травня: цей день в Україні і світі

19 травня: цей день в Україні і світі 08:42

День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини