Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 грудня, 01:51:47

За допомогою металошукача прикордонники виявили 123 монети часів Речі Посполитої

03.01.2018   10:24

Велику кількість старовинних монет вилучили прикордонники Чернігівського загону спільно з працівниками митниці у пункті пропуску «Сеньківка».

Сьогодні вночі в автомобілі «Тойота Прадо» молдовської реєстрації під час заходів прикордонно-митного контролю за допомогою металошукача прикордонники знайшли старовинні предмети у кишені штанів водія – 44-річного громадянина Молдови. Всього було виявлено 123 старовинні монети, із яких - 110 мідних та 13 срібних монет часів Речі Посполитої, датовані ХVIII століттям.

В діях іноземця вбачаються ознаки злочину, передбаченого статтею 201 «Контрабанда» Кримінального Кодексу України, про що повідомлено співробітників правоохоронних органів.

Монети, які молдованин намагався вивезти з України, вилучені для проведення експертизи на предмет встановлення культурно-історичної цінності.

Останні новини Чернігівщини

24 грудня: цей день в Україні і світі

24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38

День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression

Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00

2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини