Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 11 серпня, 22:02:49

Лікар-гінеколог онколог поліклінічного відділення Чернігівського обласного онкологічного диспансеру Ольга Бугрій отримала довічну державну стипендію

03.01.2018   08:20Агенцiя

Про це йдеться в Указі Президента України “Про державні стипендії для видатних діячів науки, освіти, культури і мистецтва, охорони здоров’я, фізичної культури і спорту та інформаційної сфери”.

Ольга Василівна Бугрій – найдосвідченіший лікар Чернігівщини, жінка, що стала медичною легендою, лікар від Бога, людина з великої літери. Вона майже 60 років поспіль віддана справі свого життя – стоїть на сторожі здоров’я жінок.

Свою кар’єру після закінчення Одеського державного медичного інституту за спеціальністю «Лікарська справа» Ольга Василівна Бугрій розпочала в Кіровоградській області. А з 1971 року і по теперішній час працює на медичній ниві Чернігівщини, зокрема в обласному онкологічному диспансері.

За це майже півстоліття Ольга Василівна Бугрій,  спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії зі спеціальності «Онкогінекологія», зарекомендувала себе як відповідальний досвідчений фахівець, котрий з максимальною сумлінністю ставиться до своїх функціональних обов’язків,  для неї принциповим виміром життя є докладання зусиль на користь здоров’я пацієнта.

Ольга Василівна Бугрій – людина, яка на собі випробувала всі сторони складної лікарської професії: пройшла шлях від рядового гінеколога до керівника. За її плечима − безсонні лікарські чергування, тисячі годин в операційних, безліч консультацій та найскладніші медичні ділянки, що потребують максимальної самовідданості та вміння приймати рішення в нестандартній ситуації: вона багато років пропрацювала завідувачем гінекологічного відділення Чернігівського обласного онкодиспансеру, заступником головного лікаря з медичної частини.

За плідні десятиріччя Ольга Василівна відзначилась як людина, яка постійно фахово вдосконалюється та активно впроваджує у практику новітні досягнення в консервативному лікуванні онкологічних хворих, багато уваги приділяє підготовці лікарів з онкологічної гінекології, ділиться особистим практичним досвідом із молодшим поколінням медиків та веде інформаційно-просвітницьку роботу щодо подолання раку.

Серед набуття –  раціоналізаторські пропозиції щодо вдосконалювання гінекологічного  інструментарію та обладнання для годування післяопераційних хворих, серія наочних поліграфічних засобів із кольпоскопії, атлас із кольпоскопії в електронному вигляді для навчання хірургів-онкологів, три  авторські методичні рекомендації – «Клінічні кольпоскопічні та морфологічні паралелі при патологічних станах шийки матки», «Гіперпластичні  процеси та рак ендометрія. Клініка. Діагностика. Лікування», «Папіломавірусна інфекція геніталій. Діагностика. Лікування».

За її ініціативи та інформаційної підтримки розроблені й підготовлені тисячі екземплярів буклетів та десятки постерів, банерів, сітілайтів, плакатів, мета яких – привернути увагу суспільства до проблеми онкології і скоординувати увагу людини на здоровому способі життя та необхідності ранньої діагностики.

Ольга Василівна Бугрій є поважним учасником і доповідачем науково-практичних конференцій, її напрацювання, які завжди привертають увагу аудиторії, підкріплені досвідом, мають особистий ракурс та проаналізовані й виважені висновки. 

Лікар веде активну і плідну роботу в медіапросторі Чернігівщини щодо подолання онкологічних захворювань. У своїх публікаціях та інтерв’ю у ЗМІ вона тримає руку на пульсі прогресивних методів лікування онкологічних захворювань та акцентує увагу на необхідності своєчасної профілактики.

Ольга Василівна користується великим авторитетом серед колег та пацієнтів, повагою лікарської спільноти, жителів Чернігова, області, інших регіонів.
Наразі лікар працює в поліклінічному відділенні Чернігівського обласного онкологічного диспансеру.


КЛПЗ "Чернігівський обласний онкологічний диспансер"

Останні новини Чернігівщини

Виплати допомоги по вагітності та пологах нараховано 219 працюючим жінкам Чернігівщини

Виплати допомоги по вагітності та пологах нараховано 219 працюючим жінкам Чернігівщини 17:57

Протягом липня управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області прийняло до оплати заяви-розрахунки для фінансування допомоги по вагітності та пологах на суму 6,5 млн грн.

За позовом прокуратури з особи стягнуто 200 тисяч гривень збитків, завданих незаконною порубкою дерев

За позовом прокуратури з особи стягнуто 200 тисяч гривень збитків, завданих незаконною порубкою дерев 17:39

Чернігівський апеляційний суд за участі прокуратури залишив без змін рішення Коропського районного суду області. У задоволенні апеляційної скарги фізичної особи, в якій ставилося питання про скасування рішення суду першої інстанції, суд відмовив.

Поліція передала до суду провадження про організовану групу наркозакладчиків

Поліція передала до суду провадження про організовану групу наркозакладчиків 17:27

Слідчі Головного управління Національної поліції в Чернігівській області склали обвинувальний акт стосовно організованої групи, що продавала наркотики безконтактним шляхом на території регіону, та направили його до суду.

Чернігівський район: внаслідок розряду блискавки сталося загоряння житлового будинку

Чернігівський район: внаслідок розряду блискавки сталося загоряння житлового будинку 17:24

10 серпня о 12:42 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу двоповерхового житлового будинку, що у с. Кобилянка Чернігівського району.

На 13 осіб зросла кількість хворих на COVID-19 в області

На 13 осіб зросла кількість хворих на COVID-19 в області 12:13

ЗгідноЗгідно з даними щоденного моніторингу, протягом доби в області підтверджено ще 13 діагнозів COVID-19. з даними щоденного моніторингу, протягом доби в області підтверджено ще 13 діагнозів COVID-19.