СБУ викрила на хабарі депутата міської ради – директора комунального підприємства
Співробітники Служби безпеки України під процесуальним керівництвом прокуратури викрили на хабарі директора комунального підприємства Чернігівської обласної ради ‒ депутата міської ради одного з райцентрів області.
Правоохоронці встановили, що комунальне підприємство уклало договір з приватною структурою, яка мала провести ремонті роботи на одному з об’єктів. За виконання замовлення комерсанти мали отримати тридцять дві тисячі гривень.
Оперативники спецслужби задокументували, що за підписання необхідних документів та перерахування коштів директор комунального підприємства вимагав від бізнесмена «відкат» у розмірі шість з половиною тисяч гривень.
Співробітники СБ України затримали посадовця під час отримання у власному автомобілі усієї суми хабара від представника комерційної структури.
Наразі відбувається перевірка на корупційну складову інших договорів, укладених комунальним підприємством.
У рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, тривають невідкладні слідчі дії.
Прес-центр СБ України
Останні новини Чернігівщини
24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38
День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression
Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00
2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54
Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.
В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47
Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.