Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 серпня, 11:04:56

Другий обласний художній медіа-конкурс "Моя Україна – єдина країна!" - чернігівські учасники отримали свої відзнаки

28.12.2017   16:13Агенцiя

28 грудня, у КМЦ (Культурно-мистецький центр) «Інтермеццо» було проведено відзначення учасників обласного художнього конкурсу юнацького та дитячого малюнку. Конкурс організовано та проведено громадськими організаціями за підтримки департаменту Чернігівської облдержадміністрації.

На конкурс було представлено 89 малюнків, які виконані в довільній графічній або у живописній техніці. У заході прийняли участь 16 конкурсантів – з міста Чернігова, Седнева та Михайло–Коцюбинського, їх батьки та вчителі, засоби масової інформації. Під час заходу діти представили свої роботи та розповіли про ідею малюнків або події з суспільного життя, які надихнули їх на творчість.

Кожен учасник отримав подяку за участь або грамоту за призові місця у трьох номінаціях та вікових категоріях та подарунки. Активну участь у конкурсі взяли учні художньої школи з Михайло–Коцюбинського, які отримали призові місця.  Відзначення конкурсантів з інших міст та районів буде проводитись окремо за місцем проживання.

В програмі конкурсу включені такі заходи:

- «Оцифрування» малюнків, що надійшли на Конкурс.

- Створення меморіального музею-архіву малюнків в електронному вигляді та розміщення його у соціальних мережах для загального доступу.

- Проведення виставок оригіналів малюнків у публічних місцях.

- Проведення урочистого нагородження учасників Конкурсу з залученням ЗМІ та розповсюдженням інформації про заходи.

- Організація зустрічей молоді з особистостями, які зробили внесок для збереження єдності та цілісності країни.

- Виготовлення та розповсюдження друкованої продукції, соціальної реклами – листівок/постерів з малюнками конкурсантів.

Конкурс проводився, але не обмежувався, по трьом номінаціям:

1) «Україна-Русь – моя держава» (декларування та пропагування ідеї єдності та цілісності нашої країни; видатні постаті, які зробили внесок для втілення цієї ідеї та захисту цілісності та єдності України; визначні дати, події та свята);

2) «Україна – європейська країна» (зв'язок історії та місце України та історичних українських територій у європейській та світовій історії; події, особистості, які показували/втілювали ідею української державності, єдності та цілісності України, пропагували/представляли українську державу європейській та міжнародній спільноті);

3) «Мій край плекає Україну» (місцевий патріотизм; події, постаті, дати «малої батьківщини» (міста, села, селища) конкурсантів, що пов’язані з розвитком, захистом України).

Учасників конкурсу привітали та вручили подяки та призи Євгеній Малецький, керівник громадської організації «Асоціації безперервної фахової освіти «Атенеум», Олександр Ясенчук, представник БО «Вільні люди».  

Інформація про конкурс "Моя Україна - єдина країна!" та альбом конкурсних малюнків (оновлюється) розміщені у соціальній мережі фейсбук: http://bit.ly/2xR4X3g
Умови конкурсу http://bit.ly/2xUokMY

Сторінка художніх конкурсів патріотичного малюнку https://www.facebook.com/patriotic.picture

Останні новини Чернігівщини

Юрист з Чернігівщини боронить кордони на Сході країни

Юрист з Чернігівщини боронить кордони на Сході країни 08:59

Сергій родом із Чернігівщини, але все своє свідоме життя прожив у столиці. За освітою - юрист.

На Чернігівщині роздають безкоштовний хліб

На Чернігівщині роздають безкоштовний хліб 08:53

На Чернігівщині випікають та безоплатно роздають хліб для гуманітарних потреб жителів. Для цього за координації і підтримки Чернігівської ОВА область отримала 90 тонн борошна

«Золото» та «бронза»: збірна армрестлінгу із Прилук вдало виступила на Чемпіонаті України

«Золото» та «бронза»: збірна армрестлінгу із Прилук вдало виступила на Чемпіонаті України 08:47

Прилуцькі спортсмени збірної команди ГО «Чернігівська федерація армспорту» вдало виступили на Чемпіонаті України із армрестлінгу – вибороли «золото» та «бронзу».

16 кілограмів незаконно виловленої риби обійдуться порушникам з Менщини майже у 150 тис. грн

16 кілограмів незаконно виловленої риби обійдуться порушникам з Менщини майже у 150 тис. грн 08:41

16 серпня 2022 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду з працівниками ГУНП у Чернігівській області на водоймах Корюківського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

У Старобілоуській школі облаштовують укриття, щоб вчасно почати навчальний рік

У Старобілоуській школі облаштовують укриття, щоб вчасно почати навчальний рік 08:27

Школа у Старому Білоусі, як і чимало інших навчальних закладів Чернігівщини, суттєво постраждала під час російських обстрілів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини