Цьогоріч фахівці землевпорядної служби Чернігівщини надали понад 233 тисячі адміністративних послуг
Від початку 2017 року фахівці землевпорядної служби Чернігівщини надали громадянам та юридичним особам 233,5 тисячі адміністративних послуг.
Переважну більшість адмінпослуг – 182,7 тис., або 78% від загальної кількості – надано на безоплатній основі. Найбільш поширені запити стосувались державної реєстрації земельних ділянок (75 583 запити) та видачі витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки (4 140 запитів).
Також 50,8 тис. (22 %) адмінпослуг землевпорядники надали на платній основі. Отримані кошти у сумі 4 359,1 тис. грн землевпорядники перерахували до місцевих бюджетів Чернігівського регіону. Найбільші надходження – у розмірі 3760,3 тис. грн – отримали за видачу 47 004 витягів про земельну ділянку з Державного земельного кадастру. За виправлення технічних помилок у відомостях Державного земельного кадастру, які були допущені не з вини органу, що здійснює його ведення, бюджети поповнено на 425,4 тис. гривень.
Найбільшу кількість адміністративних послуг землевпорядники надали громадянам та юридичним особам у Бахмацькому, Прилуцькому та Чернігівському районах Чернігівської області.
Останні новини Чернігівщини
Власна справа, народжена з мрії та досвіду… 13:08
Юрій Нешкуренко з Чернігова давно знав, чим хоче займатися. За освітою він — слюсар з ремонту автомобілів, а на практиці — людина, до якої зверталися друзі та знайомі по допомогу з автівками. Ремонт власного авто, поради іншим, робота «для своїх» — усе це поступово переросло у мрію про власну справу.
Про ставки податків для фізичних осіб-підприємців 13:06
Пунктом 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) визначено, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата).
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:02
Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 11 пожеж.
Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36
За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.
У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34
Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.