Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 15:21:39

На автодорогах Чернігівщини працюватимуть сучасні мобільні лабораторії з габаритно-ваговим контролем

28.12.2017   11:33Агенцiя

Відтепер бригади Управління Укртрансбезпеки у Чернігівській області можуть користуватися трьома новими мобільними лабораторіями з габаритно-ваговим контролем. Автомобілі їм передали 27 грудня перший заступник голови Державної служби України з безпеки на транспорті В'ячеслав Дідківський разом із заступником голови Чернігівської облдержадміністрації Сергієм Сергієнком та головою обласної ради Ігорем Вдовенком.

Лабораторії облаштовані ваговими комплексами, спеціальними пристроями та сучасним обладнанням, що забезпечуватимуть контроль габаритів та ваги фур. Також за допомогою мобільних станцій можна контролювати, чи відповідає нормам час, проведений водієм у дорозі. Все це дозволить не лише забезпечити дотримання вимог законодавства, а й зменшить навантаження на автошляхи і запобігатиме руйнуванню існуючої дорожньої інфраструктури.

За словами В'ячеслава Дідківського, всього за кошти Єврокомісії для регіонів закуплено 78 мобільних пересувних лабораторій. Наступного року планується їх доукомплектація генераторами, зовнішнім освітленням, 4G-модулями, аби інспектори заповнювали електоронні протоколи та в онлайн-режимі передавали дані в центральний офіс Державної служби України з безпеки на транспорті. Це у свою чергу має зменшити корупційну складову та підвищить якість роботи.

Крім того, Сергій Сергієнко наголосив, що з 1 січня 2018 року дороги місцевого значення змінять балансоутримувача: замість Укравтодору ними будуть опікуватися облдержадміністрації. Тому збереження мережі автомобільних шляхів важливе для області.


За матеріалами відділу інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина — перша в Україні: 168 медалей на чемпіонаті з кікбоксингу ІСКА 13:32

З 26 до 29 березня в Києві відбувся чемпіонат України з кікбоксингу ІСКА серед дорослих, юніорів, юнаків старшого та молодшого віку, а також дітей.

5 вправ для голосу, які допоможуть журналістам звучати впевнено 13:19

П’ять ефективних технік, які допомагають звучати впевнено та не втрачати голос медійникам навіть після навантаження — налаштування дихання, розігрів дикції, вправи для носа, робота з діафрагмою, швидке відновлення.

Натхненна подорож у світ симфоній Моцарта 12:54

29 березня 2026 року Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) подарував численним глядачам нову зустріч із симфонічної спадщиною Вольфганга Амадея Моцарта.

Питання освіти, надійний зв’язок і реалізація програми Скринінг здоров’я 40+ – В’ячеслав Чаус на нараді з керівниками РВА 12:39

Начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус провів нараду з керівниками п'яти районних військових адміністрацій. До зустрічі долучилися заступники голови ОДА – Костянтин Мегем, Дмитро Синенко, Жанна Шерстюк, Іван Ващенко та Сергій Зенченко.

Відкриття ангіографічної операційної та інсультного блоку — новий етап розвитку медичної допомоги в Ніжинській громаді 12:17

У Ніжинській центральній міській лікарні ім.М.Галицького днями запрацювали нова сучасна ангіографічна операційна та спеціалізований інсультний блок.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини