Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 27 вересня, 10:33:37

Прокурором доведено вину двох осіб у вчинені ряду особливо тяжких злочинів

21.12.2017   07:31

Прокуратурою Чернігівської області забезпечено підтримання обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно двох киян у вчиненні ними ряду особливо тяжких злочинів проти життя та здоров’я особи та проти власності. Незважаючи на невизнання зловмисниками своєї вини, прокурором у суді надано беззаперечні докази вчинених кримінальних правопорушень.

Доведено, що у березні 2016 року обвинувачені, діючи за попередньою змовою з метою заволодіння чужим майном проникли до одного із житлових будинків у Ніжинському районі, де були викриті його власницею. Однак, задля уникнення від викриття та подолання опору, один із зловмисників заподіяв  потерпілій 17 ударів ножем у різні частини тіла. Від отриманих тілесних ушкоджень жінка померла на місці події. Продовжуючи свій злочинний умисел, обвинувачені заволоділи майном потерпілої, що не становить матеріальної цінності.

У подальшому обвинувачені, перебуваючи в одному із будинків у Куликівському районі, з метою уникнення свого затримання та вбивства правоохоронців здійснили напад на трьох працівників поліції, яким заподіяли різного ступеню тяжкості тілесні ушкодження, зокрема двом із них – ножові поранення. Однак, злочинні дії спрямовані на заподіяння смерті не довели до кінця, оскільки досягли своєї мети на втечу

Прокурором у суді також доведено вину одного із обвинувачених у незаконному придбанні та зберіганні наркотичних засобів.

Ухвалюючи вирок, колегія суду враховувала правову позицію прокурора та визнала одного з обвинувачених винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 162 КК України (незаконне проникнення до житла), ч. 3 ст. 186 КК України (грабіж, вчинений за попередньою змовою групою осіб), ч. 1 ст. 309 КК України (незаконне придбання та зберігання особливо небезпечного наркотичного засобу), ст. 348 КК України (замах на вбивство працівників правоохоронного органу, у зв’язку із виконанням ними службових обов’язків). Вироком суду його засуджено до 12 років позбавлення волі.

Іншого співучасника визнано винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 162 КК України (незаконне проникнення до житла), ч. 4 ст. 187 КК України (розбій), п. 6 ч. 2 ст. 115 КК України (умисне вбивство, вчинене з корисливих мотивів), ст. 348 КК України (замах на вбивство працівників правоохоронних органів, у зв’язку із виконанням ними службових обов’язків) та засуджено до довічного позбавленні волі.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Сьогодні – Воздвиження Чесного Хреста Господнього: історія та заборони свята

Сьогодні – Воздвиження Чесного Хреста Господнього: історія та заборони свята 07:51

27 вересня (14 вересня за ст.стилем) Православна і Греко-Католицька Церкви відзначають свято Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього.

27 вересня - Всесвітній день туризму

27 вересня - Всесвітній день туризму 07:50

Туризм в сучасному розумінні, як масове явище і широкодоступна можливість здійснення подорожі, виник порівняно недавно, на початку минулого століття.

Виявлено 85 нових випадків COVID-19

Виявлено 85 нових випадків COVID-19 17:38

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 26 вересня в області зафіксовано 85 нових випадків COVID-19.