Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 27 вересня, 10:22:45

“СтопКор” навідався до голови РДА на Чернігівщині, яку громада підозрює в корупційних оборудках

20.12.2017   15:31

Активісти "Стоп корупції" спільно з громадськими організаціями-однодумцями навідалися до голови Городянської РДА Світлани Ященко через численні факти корупції в роботі адміністрації районі.

Про порушення, схеми нецільового використання землі, ненадходження коштів до бюджету району, махінації з паями та рейдерство врожаю представників проекту повідомили місцеві жителі у ході роботи громадської приймальні. Усі питання стопкорівці адресували очільниці району під час особистого спілкування.

"Ми поцікавились у Світлани Ященко, хто і коли поверне в бюджет 2,5 млн грн за використання невитребуваних паїв, адже голова району фактично демонструє бездіяльність у питанні наповнення бюджету. Окрім того, громаду непокоїть питання, чому попри те, що агрокомпанія "Іскра" занедбала землі району та не сплачує кошти до бюджету, їй знову і знову без конкурсу надають землі. Виникає підозра, що замість районного бюджету ці кошти можуть осідати у кишенях чиновниці. Люди, які підходили під час громадської приймальні, повідомляли нечувані факти корупції та беззаконня в районі. Наприклад, рейдерство врожаю, махінації з паями, недоплата за оренду", – розповіли активісти "Стоп корупції".

Голова району пообіцяла перевірити усі факти та надати вичерпні пояснення.

Окрім того, активісти поспілкувалися з начальником поліції району, який пояснив, які кримінальні провадження та за якими фактами відкриті стосовно голови району.


http://stopcor.org/stopkor-navidavsya-golovi-rda-na-chernigivshhini-yaku-gromada-pidozryuye-v-koruptsiynih-oborudkah/

Останні новини Чернігівщини

Сьогодні – Воздвиження Чесного Хреста Господнього: історія та заборони свята

Сьогодні – Воздвиження Чесного Хреста Господнього: історія та заборони свята 07:51

27 вересня (14 вересня за ст.стилем) Православна і Греко-Католицька Церкви відзначають свято Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього.

27 вересня - Всесвітній день туризму

27 вересня - Всесвітній день туризму 07:50

Туризм в сучасному розумінні, як масове явище і широкодоступна можливість здійснення подорожі, виник порівняно недавно, на початку минулого століття.

Виявлено 85 нових випадків COVID-19

Виявлено 85 нових випадків COVID-19 17:38

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 26 вересня в області зафіксовано 85 нових випадків COVID-19.