Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 27 вересня, 11:32:00

Голова облдержадміністрації привітав школярів Городні з Днем святого Миколая

20.12.2017   08:25

19 грудня, голова Чернігівської обласної державної адміністрації з робочим візитом відвідав освітні заклади Городні. Він побував у комунальному закладі «Городнянський навчально-реабілітаційний центр», спеціалізованій школі-інтернаті І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів і курсів та у районній гімназії.

Він поспілкувався з педагогами й учнями та привітав їх із Днем святого Миколая.

Усі вихованці навчально-реабілітаційного центру отримали солодощі. Учням спецшколи з поглибленим вивченням окремих предметів крім по-святковому оформлених подарунків голова вручив принтер, а в Городнянській районній гімназії Валерій Куліч побував на уроці інформатики у 8-А класі, який проходив у новоствореній медіатеці, і вручив директору гімназії сучасний мультимедійний проектор.


Довідково:

У квітні 2017 року Чернігівська область долучилася до науково-педагогічного експерименту «Розвиток інклюзивного освітнього середовища», який розпочато Благодійним фондом Порошенка за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Між Благодійним фондом Порошенка та Чернігівською обласною державною адміністрацією підписано Меморандум про співпрацю з розвитку інклюзивного освітнього середовища.

Відповідно до підписаного Меморандуму в області вже створено 7 шкільних медіатек у 6-ти закладах загальної середньої освіти.


Прес-служба облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Сьогодні – Воздвиження Чесного Хреста Господнього: історія та заборони свята

Сьогодні – Воздвиження Чесного Хреста Господнього: історія та заборони свята 07:51

27 вересня (14 вересня за ст.стилем) Православна і Греко-Католицька Церкви відзначають свято Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього.

27 вересня - Всесвітній день туризму

27 вересня - Всесвітній день туризму 07:50

Туризм в сучасному розумінні, як масове явище і широкодоступна можливість здійснення подорожі, виник порівняно недавно, на початку минулого століття.

Виявлено 85 нових випадків COVID-19

Виявлено 85 нових випадків COVID-19 17:38

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 26 вересня в області зафіксовано 85 нових випадків COVID-19.