Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 22 жовтня, 15:34:47

Адвокатів, що співпрацюють з системою БВПД нагородили з нагоди Дня адвокатури

19.12.2017   08:31Агенцiя

Днями відбулося урочисте нагородження адвокатів, які співпрацюють з центрами надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області.

Нагородження відбувалося за участю директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Ірини Протченко, директора Чернігівського місцевого центру з надання БВПД Володимира Бобруйко, першого заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Сергія Рудого, голови Ради адвокатів Чернігівської області Галини Якуби та представниць Управління забезпечення прав людини Національної поліції України в Чернігівській області Анни Солодько та Аліни Муромець.

За сумлінну працю, проявлену ініціативність, оперативність та значний особистий внесок у забезпечення стабільного функціонування системи надання безоплатної вторинної правової допомоги та з нагоди професійного свята - Дня адвокатури, Подяку Координаційного центру з надання правової допомоги отримав Микола Росомаха.

За проявлену ініціативність в питаннях забезпечення захисту прав і свобод громадян, оперативність та якість надання вторинної правової допомоги, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята - Дня адвокатури, нагороджено Почесними грамотами Ради адвокатів Чернігівської області: Олександра Басенка, Павла Бондаренка, Анатолія Гуца, Сергія Денисенка, Андрія Котенка, Миколу Куролеса, Юлію Огородник, Ольгу Святную, Миколу Самойленка, Тетяну Чікову.  Подякою Ради адвокатів Чернігівської області нагороджено заступника директора Регіонального центру з надання БВПД у Чернігівській області Лесю Пирковську.

Подяками від імені голови національної Асоціації адвокатів України Лідії Ізовітової нагорджені Анатолій та Миколай Гуц.

За сумлінну працю, проявлену ініціативність, оперативність та значний особистий внесок у забезпечення стабільного функціонування системи надання безоплатної вторинної правової допомоги та з нагоди професійного свята – Дня адвокатури України оголошено Подяку Чернігівської обласної державної адміністрації:  Миколі Гуцу, Олексію Сухоцькому, Михайлу Дворніченку.

За проявлену ініціативність в питаннях забезпечення захисту прав і свобод громадян, оперативність та якість надання вторинної правової допомоги, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята - Дня адвокатури України  оголошено Подяку Чернігівської міської ради та виконавчого комітету: Ользі Кручек, Людмилі Антоненко, Валентину Лескову та нагороджено Почесною грамотою Чернігівської міської ради та виконавчого комітету Миколу Кашубу, Вадима Акуленко, Тетяну Веремій та Лідію Корольову.

Козелецькою районною державною адміністрацією за сумлінну працю, високий професіоналізм, оперативність та значний особистий внесок у забезпечення стабільного функціонування системи надання безоплатної вторинної правової допомоги та з нагоди професіонального свята – Дня адвокатури оголошено Подяку адвокатам Тетяні Чіковій та Андрію Яковлеву.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, оперативність та значний особистий внесок у забезпечення стабільного функціонування системи надання безоплатної вторинної правової допомоги та з нагоди професіонального свята – Дня адвокатури нагороджено Почесною Грамотою Голови Ріпкінської районної державної адміністрації адвоката Валерія Куліша.

Подяку Голови Городнянської районної державної адміністрації оголошено Андрію Котенку.

Оголошено Подяку Голови Чернігівської районної державної адміністрації адвокатам Валентині Роговець та Богдану Соколенку.


Регіональний центр з надання БВПД у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Проаналізували готовність області до проведення виборів

Проаналізували готовність області до проведення виборів 12:41

Вибори, які мають відбутися в Україні вже найближчої неділі, відрізняються від попередніх за кількома пунктами. Серед основних — новий виборчий кодекс, нові громади, які вперше обиратимуть своїх депутатів, епідемія коронавірусу, яка значно ускладнює організацію виборчого процесу.

За позовом прокурора суд зобов’язав оформити право власності на будівлю дитячого садка

За позовом прокурора суд зобов’язав оформити право власності на будівлю дитячого садка 12:18

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Ніжинської місцевої прокуратури, зобов’язавши одну із сільських рад Ніжинського району вчинити дії щодо реєстрації права власності на будівлю дитячого садка площею 480 кв.м. орієнтовною вартістю 4,2 млн. грн.

Які працівники потрібні роботодавцям сьогодні?

Які працівники потрібні роботодавцям сьогодні? 10:51

Майже 8 тисяч безробітних громадян працевлаштовано обласною службою зайнятості протягом січня-вересня 2020 року, що на 6% більше, ніж за відповідний період торік. Про це свідчить підсумкова статистика за 9 місяців. Отже, яку роботу пропонують роботодавці сьогодні?

У Чернігові провели торги з продажу права оренди на дві земельні ділянки

У Чернігові провели торги з продажу права оренди на дві земельні ділянки 10:45

21 жовтня в Чернігівській міській раді відбулися торги з продажу права оренди на дві земельні ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності.

У ОДА розповіли, як відбуватиметься голосування на місцевих виборах в умовах пандемії

У ОДА розповіли, як відбуватиметься голосування на місцевих виборах в умовах пандемії 10:20

Цієї неділі, 25 жовтня 2020 року, на території Чернігівської області відбуватимуться місцеві вибори. Як і по усій Україні, голосування здійснюватиметься в умовах адаптивного карантину. З метою убезпечення учасників виборчого процесу на державному рівні затверджено ряд протиепідемічних заходів.