Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 23:43:13

Адвокатів, що співпрацюють з системою БВПД нагородили з нагоди Дня адвокатури

19.12.2017   08:31Агенцiя

Днями відбулося урочисте нагородження адвокатів, які співпрацюють з центрами надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області.

Нагородження відбувалося за участю директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Ірини Протченко, директора Чернігівського місцевого центру з надання БВПД Володимира Бобруйко, першого заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Сергія Рудого, голови Ради адвокатів Чернігівської області Галини Якуби та представниць Управління забезпечення прав людини Національної поліції України в Чернігівській області Анни Солодько та Аліни Муромець.

За сумлінну працю, проявлену ініціативність, оперативність та значний особистий внесок у забезпечення стабільного функціонування системи надання безоплатної вторинної правової допомоги та з нагоди професійного свята - Дня адвокатури, Подяку Координаційного центру з надання правової допомоги отримав Микола Росомаха.

За проявлену ініціативність в питаннях забезпечення захисту прав і свобод громадян, оперативність та якість надання вторинної правової допомоги, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята - Дня адвокатури, нагороджено Почесними грамотами Ради адвокатів Чернігівської області: Олександра Басенка, Павла Бондаренка, Анатолія Гуца, Сергія Денисенка, Андрія Котенка, Миколу Куролеса, Юлію Огородник, Ольгу Святную, Миколу Самойленка, Тетяну Чікову.  Подякою Ради адвокатів Чернігівської області нагороджено заступника директора Регіонального центру з надання БВПД у Чернігівській області Лесю Пирковську.

Подяками від імені голови національної Асоціації адвокатів України Лідії Ізовітової нагорджені Анатолій та Миколай Гуц.

За сумлінну працю, проявлену ініціативність, оперативність та значний особистий внесок у забезпечення стабільного функціонування системи надання безоплатної вторинної правової допомоги та з нагоди професійного свята – Дня адвокатури України оголошено Подяку Чернігівської обласної державної адміністрації:  Миколі Гуцу, Олексію Сухоцькому, Михайлу Дворніченку.

За проявлену ініціативність в питаннях забезпечення захисту прав і свобод громадян, оперативність та якість надання вторинної правової допомоги, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята - Дня адвокатури України  оголошено Подяку Чернігівської міської ради та виконавчого комітету: Ользі Кручек, Людмилі Антоненко, Валентину Лескову та нагороджено Почесною грамотою Чернігівської міської ради та виконавчого комітету Миколу Кашубу, Вадима Акуленко, Тетяну Веремій та Лідію Корольову.

Козелецькою районною державною адміністрацією за сумлінну працю, високий професіоналізм, оперативність та значний особистий внесок у забезпечення стабільного функціонування системи надання безоплатної вторинної правової допомоги та з нагоди професіонального свята – Дня адвокатури оголошено Подяку адвокатам Тетяні Чіковій та Андрію Яковлеву.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, оперативність та значний особистий внесок у забезпечення стабільного функціонування системи надання безоплатної вторинної правової допомоги та з нагоди професіонального свята – Дня адвокатури нагороджено Почесною Грамотою Голови Ріпкінської районної державної адміністрації адвоката Валерія Куліша.

Подяку Голови Городнянської районної державної адміністрації оголошено Андрію Котенку.

Оголошено Подяку Голови Чернігівської районної державної адміністрації адвокатам Валентині Роговець та Богдану Соколенку.


Регіональний центр з надання БВПД у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.