Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 27 вересня, 10:46:52

Владислав Атрошенко: До прибирання снігу повинні долучитися усі представники підприємств та організацій міста

19.12.2017   07:56

18 грудня, в Чернігівській міській раді відбулась екстрена нарада, на якій обговорили ситуацію щодо складних погодних умов. Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко оголосив текст розпорядження про утворення міського оперативного міжвідомчого штабу щодо роботи в умовах зимового періоду, яке він щойно підписав.

Цим розпорядженням визначений склад оперативного штабу, до якого входять міський голова та його заступник, голови районних у місті Чернігові рад, начальники структурних підрозділів та комунальних підприємств, директори приватних підприємств, що обслуговують житлові будинки, керівники ПАТ «Облтеплокомуненерго», та РГК «Чернігівгаз», ТОВ «Фірма «ТехНова», а також начальник Чернігівського міського відділу управління державної служби НС в Чернігівській області.

Всім членам оперативного штабу доручено забезпечити координацію дій та негайне реагування щодо усунення наслідків негоди.

Зокрема, КП «АТП-2528» забезпечить підготовку наявних на підприємстві техніки, запасів паливно-мастильних та інших матеріалів для обслуговування вуличної мережі міста в зимовий період. А за необхідності укладатиме договори з іншими підприємствами, що мають спеціальну техніку для очищення від снігових заметів та ожеледиці вулиць міста та посипки їх сипучими матеріалами.

Крім того, управлінню охорони здоров’я міської ради доручено забезпечити сталу роботу медичних закладів міста, приділивши особливу увагу наданню медичної допомоги громадянам, які постраждали від наслідків несприятливих погодних умов.

Управління патрульної поліції у місті Чернігові Департаменту патрульної поліції постійно вживатиме посилені заходи щодо забезпечення громадського порядку та безпеки дорожнього руху та негайно повідомлятиме оперативний штаб про ускладнення руху пасажирського транспорту в зв’язку з погіршенням погодних умов на дорогах міста.

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко:
- Ми повинні забезпечити цілодобове чергування членів оперативного штабу. Головна концентрація прибирання снігу повинна бути вночі, коли транспорту на дорогах майже не має.
Прохання до керівників структурних підрозділів міської ради, а також усіх інших підприємств та установ міста: підійти з розумінням до ситуації, яка склалася - це наша спільна задача.
Ми спільно повинні забезпечити порядок і роботи по прибиранню прилеглих територій до приміщень та офісів усіх закладів міста. Це стосується усіх – ресторанів, банків, установ будь-яких форм власності та напрямку і не тільки на центральних вулицях й на інших. Будь ласка, забезпечте свої колективи інструментами та за можливості спецодягом, де необхідно піском чи піщано-сольовою сумішшю та долучіться до прибирання снігу біля своїх приміщень. Щоб увесь сніг був винесений до проїзної частини, де його потім буде прибирати комунальна техніка.

Це теж стосується загальноосвітніх навчальних, спортивних закладів, де наявна велика кількість відвідувачів.

Міський голова також звернувся до усіх власників автомобілів: у нічний час не залишати свої машини припаркованими на вулицях міста, тому що це заважає снігоприбиральній техніці виконувати свою роботу. Також усі мешканці міста у разі необхідності з будь-яких питань можуть звертатися до міського кол-центру тел. 0800-50-93-50 (цілодобово і безкоштовно).

Нагадуємо, що нещодавно у місті також почав працювати мобільний додаток «Call-центр CityOn. Чернігів» та офіційний портал міського контакт-центру- http://chmkc.com.ua.

 
Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Сьогодні – Воздвиження Чесного Хреста Господнього: історія та заборони свята

Сьогодні – Воздвиження Чесного Хреста Господнього: історія та заборони свята 07:51

27 вересня (14 вересня за ст.стилем) Православна і Греко-Католицька Церкви відзначають свято Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього.

27 вересня - Всесвітній день туризму

27 вересня - Всесвітній день туризму 07:50

Туризм в сучасному розумінні, як масове явище і широкодоступна можливість здійснення подорожі, виник порівняно недавно, на початку минулого століття.

Виявлено 85 нових випадків COVID-19

Виявлено 85 нових випадків COVID-19 17:38

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 26 вересня в області зафіксовано 85 нових випадків COVID-19.