Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 11:56:40

Чернігівська міська дитяча стоматологічна поліклініка на сьогодні повністю оновила своє обладнання й використовує сучасні методики лікування

18.12.2017   11:34

Оновлення та осучаснення медичної апаратури – важливий крок у підвищенні ефективності медичної допомоги. Особливо важливе значення це має при наданні медичного обслуговування дітям, зокрема, при лікуванні зубів. Проте, новітня апаратура і запровадження сучасних методик та технологій у дитячій стоматології допомагають подолати негативні відчуття у дітей.

Тільки цього року за кошти міського бюджету в міську дитячу стоматологічну поліклініку придбані дві сучасні стоматологічні установки, які уже введені в дію у попередньо оновленому кабінеті закладу. Вартість установок майже 200 тисяч гривень, з яких 190 тисяч - кошти з міської скарбниці і 9980 грн – власні надходження поліклініки.

Про це розповівголовний лікар дитячої стоматологічної поліклініки Віктор Струц. На сьогодні у поліклініці замінені всі 12 стоматустановок, окрім однієї, яка закуплена ще у 2006 році, але у нормальному робочому стані. Кожного місяця медична техніка проходить належне технічне обслуговування.

Крім того, дитяча стоматполіклініка має пересувний стоматкабінет, який придбаний за державні кошти у 2006 році. Цей кабінет обслуговує дитячі садки та школи міста, а влітку дитячий оздоровчий табір «Дружба». У підпорядкуванні дитячої стоматполіклініки працюють 2 стоматологічні кабінети у денному стаціонарі дитячої поліклініки № 2.

Головний лікар повідомив, що у дитячій поліклініці використовуються усі сучасні методики лікування, що є найкращими сьогодні на ринку стоматології в Україні. У лікуванні використовується як бюджетний матеріал, так і матеріали преміум-класу - фотополімерні матеріали останнього покоління, звичайно, для пацієнтів більш старшого віку. Міська дитяча поліклініка обслуговує дітей до 18 років.

Для лікування молочних зубів використовуються склоіономерні цементи, а також, компомери, як різновид кольорових пломб. За словами головного лікаря, миш'як не використовується у їх практиці понад 20 років. Сьогодні застосовують бальзамуючу речовину (мікродози параформальдегіду), яка може перебувати у зубі до 10 діб, а при необхідності й більше.

Протягом останніх років зроблений капітальний ремонт у всіх лікувальних кабінетах поліклініки. Також капітально відремонтований дах будівлі поліклініки, замінені всі вікна, що дуже важливо, адже ця будівля побудована до 1869 року (належала чернігівському купцю).

Поліклініка розрахована приблизно на 400 відвідувань у день, і кількість відвідувачів кожного року зростає. Наприклад, минулого року у поліклініці отримали медичну допомогу38 727 дітей, що склало 83628 відвідувань загалом. Серед них – 4435 дітей з інших регіонів.  За 9 місяців поточного року поліклініку відвідала 31 тисяча дітей (64 тисячі відвідувань), з них 3 тисячі дітей не є чернігівцями.

Віктор Струц також  зауважив, що у місті діють приблизно 36 приватних стоматологічних кабінетів для дорослих, які мають ліцензію на медичну практику, але у реальності їх набагато більше. Проте, понад 90 % з них не мають ліцензії на обслуговування дітей.

 
Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Рівень заробітної плати в області: статистичні дані

Рівень заробітної плати в області: статистичні дані 11:14

Середньомісячна заробітна плата в області за січень-лютий цього року склала 8509 гривен. Темп зростання до аналогічного періоду попереднього року – 17,6%. Всеукраїнський показник – 10787 гривень із зростанням на 15,7%.

Ніжин: позачергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: позачергове засідання виконавчого комітету 11:00

31 березня, під головуванням міського голови Анатолія Лінника відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міської ради.

Чернігівський міський голова провів зустріч з лікарями міської лікарні №3

Чернігівський міський голова провів зустріч з лікарями міської лікарні №3 10:50

31 березня чернігівський міський голова Владислав Атрошенко разом з керівником міського управління охорони здоров'я Владиславом Кухарем провели зустріч з лікарями міської лікарні №3 для обговорення питань їх роботи з хворими на коронавірус у разі другої хвилі епідемії.

Військова прокуратура завершила досудове розслідування за фактом недбалості офіцера, що спричинила загибель співслужбовця

Військова прокуратура завершила досудове розслідування за фактом недбалості офіцера, що спричинила загибель співслужбовця 10:13

Військовою прокуратурою Чернігівського гарнізону Центрального регіону України завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за обвинуваченням лейтенанта ЗСУ у вчинені злочину, передбаченого ст. 415 ч. 1 КК України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини