Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 грудня, 14:59:04

Підведенно підсумки з організації роботи з питань цивільного захисту за 2017 рік

18.12.2017   08:35Агенцiя

15 грудня було підведено підсумки роботи відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради з фахівцями з питань цивільного захисту підприємств, установ, організацій Чернігова за 2017 рік.

Із вступним словом виступив заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Черненко Андрій Валентинович.

Після чого зі своєю доповіддю щодо результатів роботи підрозділу виступив начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради Годун Григорій Володимирович. У виступі було наголошено про стан цивільного захисту та надзвичайні ситуації в місті, про роботу комісії з питань ТЕБ та НС міста, використання матеріального резерву в 2017 році, стан захисних споруд та багато іншої звітної інформації. Особливу увагу було звернуто на заходи попередження надзвичайних ситуацій.

Результатом виступу було поставлення основних завдань щодо реалізації вимог законодавства у сферах цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки на 2018 рік.

І на кінець, як результат якісної роботи в 2017 році, були вручені грамоти та подяки:
- від відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради:  Чернігівському обласному центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, ПрАТ «Стріла», Чернігівській обласній дитячій лікарні, Головному управлінню статистики та міській стоматологічній поліклініці;
- від Чернігівського міського відділу ДСНС України в області: ПАТ «Чернігівський молокозавод», Чернігівській міській лікарні № 1 та КЛПЗ «Чернігівська обласна лікарня»;
- від навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Чернігівської області: Чернігівському обласному кардіологічному диспансеру, Чернігівському пологовому будинку, ПАТ «Чернігівобленерго» та ПАТ «Чернігівгаз».

Результати даного заходу говорять про тісну співпрацю відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради,  Чернігівського міського відділу ДСНС в області та  навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Чернігівської області з підприємствами, установами, організаціями міста.


Ганна Дубина, методист НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

23 грудня: цей день в Україні і світі

23 грудня: цей день в Україні і світі 08:40

День 1399 Російська агресія - Day 1399 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини