Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 21:21:35

На Чернігівщині розшукують кандидатів на медичний "Оскар"

16.12.2017   11:12Агенцiя

В Україні стартував відбір кандидатів на найвищу відзнаку для медиків — «Орден Святого Пантелеймона».

Найдостойніших обиратимуть у 5 номінаціях:
- Найкращий лікар;
- Найкращий медпрацівник;
- Новатор охорони здоров’я;
- За досягнення у міжнародному співробітництві в охороні здоров’я;
- Взірець служіння суспільству.

Відзнака «Орден Святого Пантелеймона» була започаткована ще у 2009 році. Висувати кандидатів мають професійні колективи.

Уся інформація про вимоги до конкурсантів зазначена в Положенні.

Переможці отримають фінансову винагороду - 100 тисяч гривень. Варто зауважити, що обиратимуть їх за цікавою схемою: голосувати можна за кандидатів лише не зі своєї області.

Поважна рада «Орден Святого Пантелеймона» цьогоріч також вирішила відзначити і молоді кадри - медики до 25 років можуть претендувати на «Медаль Святого Пантелеймона».

За участі заступника голови облдержадміністрації Наталії Романової відбулося перше засідання Регіональної ради Чернігівської області. Учасники ознайомилися з Положенням конкурсу та спланували інформаційну кампанію. Деталі про участь у відборі буде повідомлено згодом.

- Чернігівщина має достойних представників сфери охорони здоров’я, людей професії, подвижників. Наше завдання, аби про  них знала вся Україна, - наголосила Наталія Романова.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43

Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.

Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.

Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:18

Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини