Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 3 лютого, 20:19:24

На зупинці по вул. Рокосовського, біля ринку "Нива" розпочато монтаж двох 8-метрових зупинкових павільйонів

16.12.2017   09:01

Ці зупинки та ще дві ТОВ "Дозор" встановить за свій рахунок у місті Чернігові.

Також підприємством на зупинках міста на безоплатній основі буде встановлено 8 інформаційних табло з розкладом руху громадського транспорту - два уже працюють в тестовому режимі на зупинці по просп. Миру біля готелю «Україна».

Ці роботи - не щедрий подарунок для міста, а одна з вимог до переможця в конкурсі на встановлення інформаційних табло на зупинках громадського транспорту в Чернігові.

Безоплатно встановлені «Дозором» зупинки лишаються власністю підприємства, воно ж їх обслуговує, а місто лише приймає зупинки на відповідальне зберігання.

Менший павільйон, що раніше був встановлений біля місця, де зараз монтується одна з більших зупинок, буде демонтований та перенесений на інше місце.


Управління ЖКГ Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25

Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.

Шахрайство зі спадщиною: судитимуть організатора злочинної групи та двох приватних нотаріусів 18:22

Прокурорами Чернігівської обласної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно організатора злочинного угрупування та двох пособників за фактами шахрайства, використання підроблених документів та легалізації майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 4 ст. 190, ч.ч. 2, 3 ст. 28 ч. 4 ст. 358, ч. 2 ст. 209 КК України).

 Безпека пацієнтів понад усе: в Чернігівській обласній дитячій лікарні впроваджують передові стандарти гігієни WASH

Безпека пацієнтів понад усе: в Чернігівській обласній дитячій лікарні впроваджують передові стандарти гігієни WASH 18:21

Чисті руки медика – це врятовані життя. Дотримуючись цієї філософії, фахівці Чернігівської обласної дитячої лікарні пройшли інтенсивне навчання з кращих світових практик у сфері води, санітарії та гігієни (WASH).

«Енергопідтримка для ФОП» до 15000 гривень

«Енергопідтримка для ФОП» до 15000 гривень 18:17

Щоб допомогти українським підприємцям пережити зиму в умовах постійних обстрілів та аварійних відключень, Уряд запровадив спеціальну програму підтримки, яку буде реалізовувати Міністерство економіки, довкілля та сільського господарства України та Державна служба зайнятості.

У Прилуках поліцейські затримали наркоторговця 11:19

Співробітники відділу кримінальної поліції спільно з поліцейськими сектору боротьби з наркозлочинністю Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних засобів, вчинених 44-річним мешканцем міста Ічня.