Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 лютого, 09:18:24

Банкіри-самозванці вивідали у жертви банківські реквізити та зняли з рахунку всі гроші

16.12.2017   08:22

Шахраї продовжують використовувати перевірені методи обдурювання громадян, хоча поліція регулярно попереджає населення Чернігівщини про актуальні схеми злочинців.

Так, до 64-річної чернігівки зателефонував невідомий і, представившись працівником банку, вивідав секретні цифри, зазначені на банківській картці.

Ця інформація та сучасні технології допомогли чоловікові за лічені секунди зняти гроші з її картки. Таким чином, літня жінка, яка повірила псевдбанкіру, втратила майже 5 тисяч гривень.

В аналогічну халепу втрапила й 44-річна жителька обласного центру. Так званий працівник банку налякав жінку тим, що з її рахунку хтось несанкціоновано зняв гроші.

Щоб повернути їх назад, потенційна жертва мала продиктувати чоловікові цифри з банківських карток. Зробивши це, жінка втратила майже 7 тисяч гривень з кредитної та зарплатної карток.

В обох випадках за фактами скоєння злочину відкриті кримінальні провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство).

Поліція шукає зловмисників, а громадян попереджає: питають по телефону термін дії картки, код безпеки на зворотному боці картки, банківські паролі з SMS? Не повідомляйте, це шахраї!

 
Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики

На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики 16:18

Співробітники сектору кримінальної поліції відділення поліції № 1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції під час санкціонованого обшуку у 35-річного мешканця Бахмацької громади виявили й вилучили дві тротилові шашки вагою 200 г кожна та пакет з подрібненою та висушеною речовиною, що схожа на канабіс.

Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11

Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11 16:16

До уваги пасажирів електротранспорту Чернігова. Повідомляємо, що з 23 лютого 2026 року змінюється робота деяких маршрутів міського електротранспорту.

«Ідентичність, що звучить українською»: у Чернігові відбувся круглий стіл з нагоди Міжнародного дня рідної мови 12:13

З нагоди Міжнародного дня рідної мови, який щорічно відзначають 21 лютого, напередодні в Чернігові відбувся круглий стіл «Ідентичність, що звучить українською».

Надзвичайні події в області за останню добу 10:09

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.

Цифрова безбар'єрність у дії: архівні ресурси Чернігівщини – у відкритому доступі 10:06

Торік оцифровано понад півтори тисячі архівних справ, які стосуються історичного минулого нашого регіону. А це 78 тисяч цифрових копій документів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини