Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 липня, 03:52:23

Презентація полотна "Портрет Ніжина"

09.12.2017   13:07

7 грудня у малому залі Ніжинської міської ради зібрались учасники мистецького проекту «Портрет Ніжина» для презентації їх спільної творчості.

«Пам’ятаєте,  як в березні ми зібралися  і кожен з вас взяв до рук міні-мольберт, і ви малювали кожен свою картину, думаючи про місто. Сьогодні відбувається презентація вашої спільної роботи, яку тепер можна назвати міні-гербом Ніжина», –звернулась до присутніх начальник управління культури і туризму Тетяна Бассак.

Долучилась до слів Тетяни Федорівни і місцева художниця Юлія Петренко: «Ідеєю проекту було об’єднати любов до міста, вклавши свою енергетику і свої побажання Ніжину. Адже, коли ми малюємо, то віддаємо частину серця і душі. Ми в це полотно вклали емоційний заряд і як зараз, так і в майбутньому, воно тішитиме око мешканців нашого міста».

Міський голова приєднався до сказаного, зазначивши, що ця подія символічна для міста. «Вагомим є те, що ніжинці об’єднуються і створюють неймовірні речі. Результат проекту, який сьогодні презентований, просто неймовірний, його можна називати міні-гербом міста. Він прикрашатиме хол на третьому поверсі і надихатиме кожного з нас, даруватиме всім, хто його бачитиме, гарний настрій».

У ході презентації кожен учасник проекту розповідав про свої емоції під час малювання, а потім ставив підпис на своєму малюнку.


Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

Гроші самі не приходять!

Гроші самі не приходять! 14:37

Їх потрібно заробити, або створити умови для бізнесу, якій отримавши прибуток, сплатить більше податків.

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року 13:02

За перше півріччя 2020 року Чернігівським окружним адміністративним судом розглянуто майже дві з половиною тисячі справ та матеріалів.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання 12:15

Протягом першого півріччя поточного року в області статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали 112 осіб.

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину 12:07

На початку липня у Городні завершили будівництво артезіанської свердловини. Її глибина – 508 метрів. Це резервна свердловина, що дозволить забезпечити стабільне водопостачання якісної питної води жителям міста, пишуть на сайті громади.