Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 березня, 19:19:51

Від сплати єдиного внеску залежить страховий стаж платників та їх майбутнє пенсійне забезпечення

09.12.2017   10:46Агенцiя

Фахівці Головного управління ДФС у Чернігівській області звертають увагу громадян, що від повноти сплати єдиного внеску напряму залежить страховий стаж працівників. В управлінні погашення боргу, щоб проілюструвати це твердження, навели у приклад ситуацію, про яку 6 грудня цього року розповіли широкому загалу представники державного підприємства «Чернігівторф».

Справа полягає у тому, що на даному підприємстві з лютого 2016 року накопичуються не погашені зобов’язання з єдиного внеску. На даний час сума боргу з єдиного внеску становить 1,8 млн. гривень.  На Смолинському торфозаводі ДП «Чернігівторф» боргові зобов’язання з єдиного внеску ще давніші - з січня 2012 року. Сума боргу вже сягнула 1,6 млн. гривень. При цьому, керівництво підприємств належним чином не дбає про погашення боргових зобов’язань.

Згідно діючого законодавства, фіскальний орган щомісяця на приріст боргу формує податкові вимоги та направляє для стягнення до виконавчої служби. З метою погашення заборгованості виконавчою службою накладено арешт на рахунки боржників.    
   
Перш за все, від такого становища потерпатимуть працівники вищезазначених підприємств. Адже, розмір страхового стажу кожного працівника залежить від сплати роботодавцем єдиного внеску.
   
Звертаємо увагу громадян, що єдиний внесок зобов’язані сплачувати всі роботодавці під час нарахування заробітної плати найманим працівникам. Завдяки єдиному соціальному внеску працівник може розраховувати на пенсійні виплати, допомоги у зв’язку із безробіттям, по вагітності і пологах, на оплату лікарняних, виплати при нещасному випадку на виробництві тощо. Сума єдиного внеску, яку потрібно перераховувати до бюджету, сплачується за рахунок роботодавця. Нагадаємо, що з січня 2016 року з доходів працівників єдиний внесок не утримується.

Отже, наймані працівники, дбаючи про свою соціальну захищеність в майбутньому, повинні контролювати своїх роботодавців щодо сплати єдиного внеску, від якого залежить матеріальне становище не лише на сьогодні, а й при досягненні пенсійного віку.
 

Останні новини Чернігівщини

Прес-брифінг "Діалог для трансформації конфліктів в громадах". ВІДЕО 17:03

Представники Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та керівництво Новобілоуської ОТГ розкажуть про перебіг, досягнення та виклики під час реалізації реформи місцевого самоврядування та освітньої реформи в громаді.

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині 16:58

Поліція Чернігівської області разом з рятувальниками, медиками та органами місцевого самоврядування забезпечуватиме режим карантину в селі Комарівка Борзнянського району.

В ОДА провели позачергове засідання Комісїї ТЕБ та НС

В ОДА провели позачергове засідання Комісїї ТЕБ та НС 12:30

Ухвалили низку важливих рішень, зокрема:

29 березня Україна перейде на літній час

29 березня Україна перейде на літній час 10:32

У ніч з 28 на 29 березня в Україні відбудеться перехід на літній час. Перевести стрілки годинника на годину вперед необхідно о 3-ій годині ранку за київським часом.

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері "Іллінська-Чернігівська" 10:25

26 березня Хресний хід навколо Чернігова був здійснений з іконою Божої Матері «Іллінська-Чернігівська».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини