Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 вересня, 19:08:37

Рятувальники ліквідовували умовну пожежу в слідчому ізоляторі

29.10.2011   10:20

Щомісячно з особовим складом підрозділів управління МНС Чернігівської області проводяться тактико-спеціальні навчання, під час яких підвищується їх майстерність і професіоналізм, готовність дій за призначенням. Крім того, обслуговуючий персонал об’єктів навчань має можливість практично відпрацювати дії по ліквідації можливих пожеж і надзвичайних ситуацій.

З метою забезпечення пожежної безпеки органів і установ виконання покарань Державної пенітенціарної служби України, 28-го жовтня об’єктом тактико-спеціальних навчань став Чернігівський слідчий ізолятор. Установа відноситься до об’єктів з масовим перебуванням людей.

І хоча на території ізолятору відсутні великі виробничі потужності, що зменшує вірогідність виникнення пожеж і надзвичайних ситуацій, – зазначив заступник начальника установи з режиму і охорони та оперативної роботи майор внутрішньої служби Олександр Булко, – проте, наявність спецконтингенту та його схильність до правопорушень не виключає виникнення таких ризиків.

За легендою навчань, близько 10-ї год. сталася пожежа одного з корпусів підсобного господарства. Черговий установи оперативно викликав відомчу пожежну команду та підрозділи Чернігівського міського гарнізону МНС.

Бійці пожежної команди за допомогою вогнегасників намагались загасити полум’я, проте цього не вдалося, пожежа набула значних розмірів і охопила все приміщення корпусу. В цей час прибули 3 відділення пожежно-рятувальних підрозділів МНС, розгорнув роботу штаб з ліквідації надзвичайної події. Встановивши пожежні автомобілі на гідранти та пожежне водоймище на території ізолятору, рятувальники ланками газодимозахисників подали стволи на ліквідацію пожежі та захист суміжних приміщень.

Керівник навчань – в.о. заступника начальника УМНС в області з питань оперативного реагування та цивільного захисту підполковник служби цивільного захисту Володимир Куц зазначив, що головне – це була відпрацьована взаємодія з адміністрацією об’єкту щодо гасіння пожеж та евакуації персоналу, адже це дуже важливий фактор при ліквідації надзвичайних подій в таких закладах. Крім того було зазначено, що поставлені завдання були виконані в повному обсязі, спільні дії отримали добру оцінку.

Останні новини Чернігівщини

 Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх

Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх 09:03

Вчора, 28 вересня, слідчі поліції відкрили провадження за статтею 396 Кримінального кодексу України (приховування тяжкого злочину) щодо посадових осіб установ освіти Чернігова, які могли приховати можливі факти розбещення неповнолітніх вчителем.

Із досвіду вшанування пам’яті загиблих Захисників України: Михайло-Коцюбинське 09:00

Важливим напрямом державної політики національної пам’яті в громадах України, зокрема й в Чернігівській області, є увічнення пам’яті про воїнів, які віддали своє життя за свободу, незалежність і територіальну цілісність України у протистоянні російській агресії.

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети».

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети». 08:56

Про це заявила очільниця Чернігівського обласного центру зайнятості на брифінгу в ОВА, що відбувся в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен», ініційованої Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, яка стартувала у вересні і триватиме до кінця жовтня поточного року.

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола»

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола» 08:54

У серпні ВООЗ опублікувала оцінку ризику нового штаму коронавірусу, відомого під назвою «Pirola», як такого, що потребує моніторингу на рівні кожної країни. Новий варіант вірусу (BA.2.86) вперше був зафіксований в Ізраїлі, потім зʼявився в США, Данії та Великобританії.

29 вересня: цей день в Україні і світі

29 вересня: цей день в Україні і світі 08:49

ДЕНЬ 583 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 583 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини