Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 червня, 17:27:14

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

01.12.2017   10:28Агенцiя

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 30 листопада до 8:00 1 грудня 2017 року.

МНС

МНС

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме:  1 аварійну ситуацію на системах життєзабезпечення, 2 дорожньо-транспортні пригоди, 4 пожежі та 1 іншу подію. Внаслідок цих подій 2 особи  постраждали.


Стан доріг:


Для забезпечення безаварійного руху транспорту на автодорогах області працювало 65 одиниць техніки та 73 працівника від ДП «Чернігівський облавтодор».
Стан доріг та мостів задовільний, проїзд автомобільного транспорту забезпечений.


Аварійні ситуації на системах життєзабезпечення
– 1:

Внаслідок несприятливих погодних умов (дощ, пориви сильного вітру) в ніч з 30 листопада на 1 грудня  сталося пошкодження повітряних ліній електропостачання, відключено  2 ЛЕП 10 кВ, 24 трансформаторних підстанції. Без електропостачання залишилися мешканці  3 населених пунктів ( Городнянський район – 2,   Ніжинський район – 1).
Аварійно-відновлювальні роботи проводяться силами ПАТ "Чернігів-обленерго".


Дорожньо-транспортні пригоди – 2:

- на 136 км автодороги Київ-Чернігів поблизу с. Шестовиця о 1 год. 30 листопада водій автомобіля "Hyundai IX 35"  не справився з керуванням та з’їхав у кювет. Внаслідок пригоди неповнолітній пасажир автомобіля, 2014 року народження, отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований до травматологічного відділення Чернігівської обласної дитячої лікарні;

- в м. Носівка по вул. Ніжинський шлях о 12 год.30 хв. 30 листопада водій автомобіля "Volswagen Caddi" не справився з керуванням, виїхав за межі проїжджої частини дороги, зіткнувся з електроопорою та перекинувся. Внаслідок пригоди водій отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований до травматологічного відділення Носівської центральної районної лікарні.


Пожежі – 4, з них 3 пожежі в житловому секторі та 1 пожежа на об’єкті.

 
Інші події
– 1:

В м. Чернігові по вул. Старобілоуській, 61А о 9 год. 30 хв. 30 листопада внаслідок пошкодження медичного термометра в квартирі №80 стався розлив ртуті. Фахівцями управління ДСНС України в Чернігівський області зібрано 2 грами ртуті.


Радіаційний фон:

На території області радіаційний фон зареєстровано в межах  11-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 12 мкр/год., Ніжин – 11 мкр/год., Прилуки – 11 мкр/год., Остер –12 мкр/год., Покошичі – 11 мкр/год, Семенівка –  12 мкр/год., Сновськ – 11 мкр/год.


Прогноз погоди:

За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години  30 листопада до 20 години 1 грудня очікується хмарна погода, вночі сильний дощ, вдень часом дощ. Вітер південно-східний 5-10 м/с, вночі пориви до 15-20 м/с. Температура по області вночі від 1º морозу до 4° тепла, вдень 5-10º тепла.
По Чернігову температура вночі 1-3º тепла, вдень 6-8º тепла.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38

21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.

ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16

21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини