Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 серпня, 11:31:30

З Маріуполя повернулися бійці роти "Чернігів", які два місяці несли там службу

30.11.2017   15:32Агенцiя

Чергова ротація роти поліції спеціального призначення «Чернігів» після виконання завдань в зоні АТО повернулася додому.

Зранку 30 листопада автобус з бійцями роти патрульної служби поліції особливого призначення «Чернігів» прибув до рідного міста. В зоні відповідальності спецпризначенці патрулювали місто, виїжджали на виклики у складі групи швидкого реагування, здійснювали фільтраційні заходи на блокпосту та охороняли стратегічні об’єкти, які підтримують життєзабезпечення Маріуполя.

На майданчику біля будівлі ГУНП в Чернігівській області спецпризначенців зустрічав заступник начальника Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Дмитро Лось, родичі та колеги. Зустріч вийшла щирою і сердечною.

Старший ротаційної групи старший лейтенант поліції Віктор Тріщук доповів заступнику начальника ГУНП Дмитру Лосю про виконання бійцями поставлених завдань та благополучне повернення додому. Керівник привітав бійців з поверненням, подякував за сумлінне несення служби та побажав добре відпочити в родинному колі.

Спілкуючись із журналістами, Віктор Тріщук розповів, що повернулися бійці у тому ж складі, що й два місяці тому, всі живі, всі здорові. Службу несли безпосередньо в Маріуполі та навколишніх стратегічних об’єктах, а також здійснювали контрольно-пропускний режим на одному з блокпостів.

Бойовий дух у нас піднесений, поліція Донеччини та місцеві жителі ставилися до нас добре. Сьогодні здаємо зброю та йдемо на відпочинок, але вже з суботи частина з нас буде задіяна до охорони публічного порядку в Чернігові, - сказав Віктор Тріщук.

Після завершення всіх офіційних заходів бійці вирушили здавати зброю та амуніцію. Наразі на спецпризначенців чекає заслужений відпочинок, щоб відновити сили та знову приступити до виконання своїх обов’язків.

 
Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

9 серпня - День будівельника

9 серпня - День будівельника 09:01

У деяких пострадянських країнах святкується у другу неділю серпня. Свято День будівельника вперше встановлене за Хрущова 6 вересня 1955. Є традиційним у календарі працівників будівельних галузей. Популярні святкові заходи мають щорічний характер.

До Дня будівельника. ДОВІДКА

До Дня будівельника. ДОВІДКА 14:25

Середньооблікова кількість штатних працівників у будівництві Чернігівщини з початку року становила 3,5 тис. осіб.

Яка підготовка потрібна військовим зв’язківцям?

Яка підготовка потрібна військовим зв’язківцям? 13:53

В сучасних умовах проходження військової служби рівень підготовки зв’язківців кожного року значно покращується. Це обумовлено в першу чергу оснащенням новітніх засобів зв’язку, таких як «Harris», що використовуються для зв'язку на великих відстанях, «Motorola» та інших.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини