Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 серпня, 11:49:40

Рятувальники здійснюють профілактичні рейди та проводять інструктажі з мешканцями житлового сектору

30.11.2017   15:29Агенцiя

В умовах пожежонебезпечного осінньо-зимового періоду до Служби порятунку "101" Чернігівщини кожного дня надходять повідомлення про пожежі, причинами яких послужило порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації пічного опалення, електричних приладів, а також необережність громадян у поводженні з вогнем.

З метою профілактики пожеж, трагічних випадків на них, впродовж 27-28 листопада фахівцями Варвинського, Корюківського та Сосницького районних підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області проведено профілактичні рейди та роз'яснювальну роботу серед мешканців житлового сектору сіл Кухарки, Олександрівка та Авдіївка відповідно.

Під час відпрацювання рятувальники розповіли господарям помешкань про пожежі, що мали місце останнім часом в області, їх основні причини та наслідки, довели правила безпечної поведінки у побуті.

Крім того, надзвичайники зазначили, що у повсякденних турботах багато людей проявляють недбалість й не звертають увагу на дотримання протипожежних вимог у поводженні з вогнем, не слідкують за справністю опалювальних печей, обігрівачів й електромереж, що і призводить до виникнення пожеж.

З метою більш детального ознайомлення із заходами безпеки, рятувальники вручили мешканцям профілактичні листівки з короткими інструкціями щодо безпечного поводження у побуті.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

9 серпня - День будівельника

9 серпня - День будівельника 09:01

У деяких пострадянських країнах святкується у другу неділю серпня. Свято День будівельника вперше встановлене за Хрущова 6 вересня 1955. Є традиційним у календарі працівників будівельних галузей. Популярні святкові заходи мають щорічний характер.

До Дня будівельника. ДОВІДКА

До Дня будівельника. ДОВІДКА 14:25

Середньооблікова кількість штатних працівників у будівництві Чернігівщини з початку року становила 3,5 тис. осіб.

Яка підготовка потрібна військовим зв’язківцям?

Яка підготовка потрібна військовим зв’язківцям? 13:53

В сучасних умовах проходження військової служби рівень підготовки зв’язківців кожного року значно покращується. Це обумовлено в першу чергу оснащенням новітніх засобів зв’язку, таких як «Harris», що використовуються для зв'язку на великих відстанях, «Motorola» та інших.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини