Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 серпня, 11:56:23

Пишете про економічні реформи? Спробуйте отримати премію

30.11.2017   09:24Агенцiя

Стартував прийом конкурсних робіт на здобуття Національної премії «MEDIA etc. 2.0».

«MEDIA etc.» — це Національна премія для фахових медійників, що спеціалізуються на економічній проблематиці та висвітлюють процес реформування економіки України, зміни у податковій сфері, підтримку та розвиток вітчизняного підприємництва.

Дебютувавши у 2016 р., премія стала найбільш помітною подією для журналістів економічного спрямування України. Протягом 4 місяців проведення заходу до нього доєдналося понад 100 конкурсантів з усієї України.

До Ради премії ввійшли найбільш знані незаангажовані журналісти, економісти, головні редактори видань. Премія викликала більше 150 згадувань у мас-медіа.

Як переконують організатори, Національна премія «Media etc. 2.0» готує ще більше можливостей та приємних сюрпризів для учасників конкурсу.
Премія заснована громадськими організаціями: «Інститут податкових реформ» та «Громадське радіо». «MEDIA etc.» є виключно громадською ініціативою.

Неполітичною та некомерційною. Партнерами цьогорічної премії стали: Український кризовий медіа- центр, Громадське телебачення, Інтерфакс-Україна, Міністерство інформаційної політики України, КПМГ в Україні, Фундація креативного бізнесу. Премія і надалі відкрита до партнерства.

До конкурсу допускаються роботи, опубліковані у 2017 р. За підсумками проведення конкурсу відбудеться нагородження у 6 номінаціях:
Національна журналістська премія за кращу публікацію;
Національна журналістська премія за кращий відео репортаж;
Національна журналістська премія за кращий радіорепортаж;
Журналістська премія регіональних ЗМІ за кращу публікацію;
Журналістська премія регіональних ЗМІ за кращий відео репортаж;
Журналістська премія регіональних ЗМІ за кращий радіорепортаж.
Окремо журі та експерти нагородять журналістів-початківців і студентів напрямку «журналістика». Буде вручена «Премія журналістської ініціативи». Окрім того, партнер премії відзначать найкращі, на їх думку, роботи спеціальними нагородами.

Про умови цьогорічного конкурсу та лауреатів минулого року можна дізнатися на офіційному сайті премії: http://mediaetc.org/.
Для запитань та інформації можна звертатися за телефонами +380730585741, +380508690329 або на електронну пошту: ngo.ipr@gmail.com.


За повідомленням оргкомітету «Media etc. 2.0»

Останні новини Чернігівщини

9 серпня - День будівельника

9 серпня - День будівельника 09:01

У деяких пострадянських країнах святкується у другу неділю серпня. Свято День будівельника вперше встановлене за Хрущова 6 вересня 1955. Є традиційним у календарі працівників будівельних галузей. Популярні святкові заходи мають щорічний характер.

До Дня будівельника. ДОВІДКА

До Дня будівельника. ДОВІДКА 14:25

Середньооблікова кількість штатних працівників у будівництві Чернігівщини з початку року становила 3,5 тис. осіб.

Яка підготовка потрібна військовим зв’язківцям?

Яка підготовка потрібна військовим зв’язківцям? 13:53

В сучасних умовах проходження військової служби рівень підготовки зв’язківців кожного року значно покращується. Це обумовлено в першу чергу оснащенням новітніх засобів зв’язку, таких як «Harris», що використовуються для зв'язку на великих відстанях, «Motorola» та інших.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини