На Чернігівщині побудують перинатальний центр
Державною архітектурно-будівельною інспекцією України зареєстровано дозвільні документи про початок будівництва на об’єкт середнього класу наслідків «Будівництво перинатального центру вторинного рівня на 25 ліжок по вул. О. Бичка, 1 в місті Бобровиця.
Замовник будівництва - Комунальний лікувально-профілактичний заклад "Бобровицька центральна районна лікарня" Чернігівської області.
Згідно тендеру, генеральним підрядником визнано приватне підприємство «ВостокБудМонтаж».
Майбутній Центр матиме два поверхи загальною площею 3637,90 м².
Кошторисна вартість будівництва - 10 млн грн. (9,9 млн грн. за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій та 0,1 млн грн.-співфінансування з місцевого бюджету).
Прес-служба ДАБІ України
Останні новини Чернігівщини
Робоча група продовжує підготовку Стратегії розвитку Чернігівської громади 16:41
У Чернігові продовжується робота над розробленням проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки.
Збірна України з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору — переможець міжнародного турніру в Севільї 16:19
З 11 до 14 червня в місті Севілья (Іспанія) відбувся міжнародний турнір з футзалу серед осіб з порушеннями зору.
Механізм проведення виплати разової грошової допомоги до Дня Незалежності України у 2026 році 15:28
У 2026 році розширено перелік категорій осіб, яким грошова допомога виплачується автоматично – більшості отримувачів додатково звертатися за виплатою не потрібно.
Майже 1300 випускників Чернігівщини отримали свідоцтва з відзнакою 14:34
У 2025/2026 навчальному році випускниками 11 класів стали 5685 учнів. З них, 588 школярів отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Серед закладів освіти регіонального підпорядкування таких випускників 79.
Увага! Інформація щодо оцифрування трудових книжок після 10 червня 2026 року 13:49
Страхувальники, які не подали на оцифрування паперові трудові книжки, застраховані особи, які не зробили цього самостійно, зможуть це здійснити й після 10 червня 2026 року.