Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 26 листопада до 8:00 27 листопада 2017 року.
МНС
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 6 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 3 особи постраждали.
Дорожньо-транспортні пригоди – 1:
В м. Чернігові на перехресті проспекту Перемоги та вул. Мстиславської близько 5 год. 26 листопадаводій автомобіля "Ford Focus" здійснив зіткнення з мотоциклом "Viper Active". Внаслідок пригоди водій мотоцикла отримав тілесні ушкодження та каретою швидкої медичної допопмоги був доставлений до травмпункту ЧМЛ №2, після медичного огляду та надання медичної допомоги відпущений додому.
Пожежі – 6, з них 4 пожежі в житловому секторі (2 особи загинули та 2 особи отримали опіки), 1 випадок загоряння сміття та 1 інша пожежа.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 10-13 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 13 мкр/год., Ніжин – 11 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 10 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Сновськ – 10 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території областіз 20 години 26 листопада до 20 години 27 листопада очікується мінлива хмарність, невеликі опади, місцями слабка ожеледь, вночі та вранці слабкий туман. Вітер південно-східний 5-10 м/с. Температура по області протягом доби від 2º морозу до 3º тепла.
По Чернігову температура протягом 1-3º тепла.
Останні новини Чернігівщини
Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38
21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.
ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16
21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.
Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32
У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.
У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45
Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).
Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17
Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.