Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 11:31:48

Пройшли колективні збори представників трудового колективу "Чернігівського обласного центру радіаційного захисту та оздоровлення населення"

20.11.2017   08:33Агенцiя

У актовому залі КЛПЗ «Чернігівський обласний центр радіаційного захисту та оздоровлення населення» 17 листопада пройшли колективні збори представників трудового колективу центру, на яких виносились питання щодо розгляду внесення змін до Колективного договору від 24 листопада 2016 року, а саме про диференційований початок робочого дня, про умови чергування лікарів, про режим роботи водіїв та про доплати за роботу з дезінфекційними засобами у закладі.

Після основного виступу головного лікаря центру Галини Синявської, щодо предмету обговорення, підготовленого робочою групою на чолі з головою профспілки закладу Тамарою Уланович і активного колективного обговорення порушених питань, майже одноголосно (чотири утримались) учасниками зборів було ухвалено рішення про затвердження змін до діючого Колективного договору, який у оновленій редакції і надалі сприятиме повноцінному забезпеченню прав та інтересів працівників закладу, підвищенню рівня їх захисту, встановленню належних умов праці, а також забезпечить динамічний розвиток соціально-трудових відносин співробітників КЛПЗ «Чернігівський ОЦРЗОН»

Чернігівський обласний Центр радіаційного захисту та оздоровлення населення

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина отримала медзасоби для лікувальних закладів

Чернігівщина отримала медзасоби для лікувальних закладів 10:58

До Чернігівської області, як і в інші регіони країни, надійшла партія вкрай необхідних медзасобів та захисного спорядження для медиків та екстрених служб для здійснення заходів з протидії коронавірусу.

На збуті наркотиків військова прокуратура затримала у Чернігові старшого сержанта ЗСУ

На збуті наркотиків військова прокуратура затримала у Чернігові старшого сержанта ЗСУ 10:14

30.03.2020 за процесуального керівництва військової прокуратури Чернігівського гарнізону Центрального регіону України в рамках кримінального провадження за ст. 307 ч. 1 КК України викрито та затримано після збуту наркотичних засобів фельдшера медичного пункту однієї з військових частин, дислокованої на Чернігівщині.

Опалювальний сезон в Ніжинській міській ОТГ буде припинено

Опалювальний сезон в Ніжинській міській ОТГ буде припинено 09:56

30 березня під головуванням міського голови відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міської ради.

У вищому професійному училищі побутового обслуговування шиють маски для медиків

У вищому професійному училищі побутового обслуговування шиють маски для медиків 09:32

У чернігівському Вищому професійному училищі побутового обслуговування зараз шиють маски для медиків. У першу чергу - з другої міської лікарні, яка визначена опорною в лікуванняі хворих з коронавірусом.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини