Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 22 березня, 12:58:14

Про підсумки діяльності Управління виконавчої дирекції Фонду за 9 місяців 2017 року

17.11.2017   08:21Агенцiя

Про підсумки діяльності управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України та його відділень за 9 місяців 2017 року йшла мова на нараді з начальниками відділень, яка відбулася 16 листопада у м. Чернігові та пройшла під головуванням начальника управління Володимира Нашиванька.

На нараді було розглянуто низку питань, у тому числі: про підсумки діяльності управління та відділень, дотримання законодавства та нормативних документів Фонду при призначенні та здійсненні матеріального забезпечення та страхових виплат застрахованим особам, основні напрямки роботи служби страхових експертів з охорони праці області в IV кварталі цього року, про використання путівок реабілітаційного лікування застрахованих осіб та організацію роботи по запровадженню з 01.01.2018 року Порядку відшкодування витрат на соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно- курортних закладів за рахунок коштів Фонду.

У своєму виступі Володимир Нашиванько, зокрема, підкреслив, що фінансування витрат, пов'язаних із наданням матеріального забезпечення, страхових виплат і соціальних послуг відбувається безперебійно і згідно заяв - розрахунків поданих страхувальниками.

Згідно наданих страхувальниками заяв - розрахунків витрати на всі види допомог за рахунок бюджету Фонду склали за січень - вересень - 123,0 млн. грн., що на 29,8 млн. грн. (32%) більше, ніж за аналогічний період минулого року. Забезпечено виплату наступних видів допомог: по тимчасовій непрацездатності - 83 627,0 тис. грн., що складає 68% від суми всіх витрат на допомогу; по вагітності та пологах - 38 672 тис. грн. та на поховання - 669,2 тис. грн.

Станом на 1 жовтня відділення здійснюють страхові виплати 3 405 потерпілим на виробництві та членам їх сімей, у тому числі: 3 237 - потерпілі в разі часткової чи повної втрати працездатності та 168 осіб, які втратили годувальника; з них - 307 осіб - це потерпілі та утриманці, які тимчасово переселились з Донецької та Луганської областей.

За 9 місяців застрахованим особам та членам їх сімей відділеннями виплачено 39,9 млн. грн., в тому числі - 7,6 млн. грн. потерпілим - переселенцям. У порівнянні з цим же періодом 2016 року розмір виплачених страхових сум збільшився на 6,0 млн. грн. або на 18%.

Отже, зазначив Володимир Нашиванько, управлінням та його відділеннями, які обслуговують страхувальників та застрахованих осіб регіону, в повній мірі забезпечується реалізація державної політики у сферах соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності та у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності.

Варто зазначити, що станом на 1 листопада 2017 року витрати з бюджету Фонду на медичні та соціальні послуги застрахованих осіб Чернігівської області склали 16 млн. 118 тис. грн.

Загалом коштом Фонду оплачено медико-соціальні послуги 1382 застрахованих осіб області, в тому числі 972 працюючих громадян, 32 дітей (батьки яких працюють) та 382 потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання. Із них 15 потерпілих, які переселилися з території проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях. 

В ході наради відбувся обмін думками щодо шляхів покращення роботи відділень з актуальних питань загальнообов’язкового державного соціального страхування України.
   
               
Прес-служба управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області

 

Останні новини Чернігівщини

Фінські партнери відвідали два ліцеї, яким надавали підтримку 09:01

Сьогодні з візитом на Чернігівщині – представники Міністерства закордонних справ та Посольства Фінляндії в Україні. Зокрема, делегація відвідала два заклади освіти у Михайло-Коцюбинському та Киїнці.

 Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів

Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів 08:56

З вересня 2025 року по лютий 2026 року фахівці Офісів податкових консультантів надали платникам майже 69 тисяч консультацій. Щодня такі консультації стають все більш популярними. Про це повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух на своїй сторінці у Facebook.

20 березня: цей день в Україні і світі

20 березня: цей день в Україні і світі 08:52

День 1486 Російська агресія - Day 1486 Russian aggression

Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17

Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.

 Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові

Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16

Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини