Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 20 лютого, 13:25:22

Вогнеборці двічі за добу залучалися до ліквідації пожеж в житловому секторі громадян

16.11.2017   17:01Агенцiя

У обох випадках ніхто з людей не постраждав. Ймовірно, причинами виникнення пожеж послужив підпал. По фактам подій правоохоронним органами проводиться розслідування.

15 листопада о 21:36 до Служби порятунку "101" у Ріпкинському районі надійшло повідомлення про пожежу в приватному господарстві, що по вул. Кільцевій у районному центрі. За викликом до місця події прибуло два відділення вогнеборців 6-ої державної пожежно-рятувальної частини.
Завдяки оперативним діям надзвичайників пожежу о 22:15 було локалізовано, а о 00:45 остаточно ліквідовано. Вогнем знищено покрівлю господарської споруди, перекриття житлового будинку, пошкоджено стіни та майно господарів.
Під час гасіння пожежі не допущено розповсюдження вогню на поруч розташовані два житлових будинки.

Тіє ж доби о 23:28 виникла пожежа господарчої будівлі у с. Волосківці Менського району. До її ліквідації залучалося відділення 10-ої державної пожежно-рятувальної частини м. Мена.

До гасіння пожеж залучалося 10 чоловік особового складу та три одиниці спеціальної техніки підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває»

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45

20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.

Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39

До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35

Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.

20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30

День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01

Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.