Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 02:02:27

Серед населення області стає все більш популярним комп’ютерний зв’язок

15.11.2017   18:32Агенцiя

За даними статистики, з початку року підприємства зв'язку Чернігівщини надали послуг на 558 мільйонів гривень, з них більше 70% — населенню.

Показник області в загальнодержавному обсязі наданих послуг пошти та зв’язку — 1,8%. На такому ж рівні Закарпатська, Івано-Франківська та Черкаська області.

Нині на Чернігівщині нараховується 1,3 мільйона абонентів мобільного зв’язку. Послугами кабельного телебачення користується 68 тисяч домогосподарств області.

За рахунок розширення мережі Інтернет (кількість користувачів на 1 липня 2017 року — 447 тисяч, на цю ж дату 2016 року — 383 тисячі) подальшого розвитку набуває комп’ютерний зв’язок. Питома вага цього виду послуг складає восьму частину в загальному обсязі доходів від реалізації послуг підприємств зв’язку.

Телефонна мережа області нараховує 199 тисяч основних телефонів.

 
За інформацією Головного управління статистики у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14

Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.

У Чернігові поліцейські оперативно встановили та затримали грабіжника 16:39

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисника, який вчинив грабіж і втік.

Чернігівські податківці провели зустріч з аграріями з питань подання таблиць даних платника ПДВ 16:08

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відбулась робоча зустріч з представниками аграрного сектору регіону.

У Чернігові відбувся «Діалог з громадами» за участю міністра соцполітики 15:44

Днями в Чернігові працював міністр соціальної політики, сімʼї та єдності Денис Улютін. Разом із командою Мінсоцполітики, начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, його заступниками, головою обласної ради Оленою Дмитренко, очільником МВА Дмитром Брижинським і представниками від ТГ області взяв участь у зустрічі «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Поліція Чернігівщини викрила посадовицю лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 4 мільйона гривень 15:12

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили директорку однієї з лікарень у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків державі на понад 4 мільйона гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини