Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 серпня, 02:25:36

На допомогу прийшли військові

12.06.2012   16:32Агенцiя

Військовослужбовці 169-го навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України надали допомогу сільському населенню у ліквідації наслідків негоди на Чернігівщині.

У населених пунктах Євмінка, Сираї та Карпоки буревій повалив чимало дерев, пошкодивши житлові будинки, господарські споруди та створивши завали на автошляхах. Місцеве керівництво звернулося до військових із проханням якнайшвидше надати допомогу постраждалому населенню.

Як повідомив тво заступника командира 169-го навчального центру з виховної роботи підполковник Віталій Терлецький, для цього було призначено мобільну групу з 50 осіб.

— Наші військовослужбовці діяли оперативно. Використовуючи спецприладдя два дні, вони знімали повалені дерева з дахів будинків, розчищали завалені дороги та подвір’я, — розповів офіцер.

Керівники району, сільрад та місцеві жителі подякували військовим за оперативність і велику допомогу населенню Чернігівщини.


http://na.mil.gov.ua/number/4955/2641.htm

Останні новини Чернігівщини

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі»

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06

Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».

Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби

Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби 16:04

Спортсменка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Аврамова здобула золоту медаль чемпіонату Європи U-18 зі стрільби кульової, який проходив у Таллінні, Естонія.

У Чернігові повторно пролунали вибухи: є постраждалі, під завалами можуть бути люди 13:59

Російські війська вдень 26 серпня повторно атакували Чернігів. Внаслідок удару пошкоджено складське приміщення.

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08

Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:05

Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини