Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 17 квітня, 08:56:17

Розпочався Тиждень безпеки дорожнього руху

13.11.2017   10:53Агенцiя

13 листопада в Україні розпочався Тиждень безпеки дорожнього руху.

Головна мета Тижня безпеки дорожнього руху – зміцнення транспортної дисципліни серед учасників дорожнього руху, активізація роботи щодо підвищення безпеки на дорозі, особливо під час пасажирських перевезень, перевірка готовності рухомого складу до зимового періоду експлуатації й проведення профілактичних заходів із попередження дорожньо-транспортних пригод.

Протягом тижня Управління патрульної поліції Чернігова здійснюватиме комплекс заходів спрямованих на попередження і профілактику аварійності на дорогах.

Патрульна поліція звертається до водіїв та пішоходів: пам’ятайте – безпека на дорозі залежить від дотримання Правил дорожнього руху і взаємоповаги!

До відома: з початку року в Україні сталося майже 117 000 ДТП, у яких понад 2 000 людей загинули та більш ніж 25 000 отримали травми різного ступеня тяжкості.

Останні новини Чернігівщини

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16

Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.

 Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини»

Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14

У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.

«Армія відновлення» 16:12

Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.

Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03

У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини