Аварійно-ремонтні роботи на 13-14 листопада
У зв’язку з аварійно – ремонтними роботами (заміна засувки Д=100мм) по вул. Шевченко №48 13.11.2017 року з 9:00 – 15:00 буде відсутнє водопостачання.
Житловий будинок №48 по вул.Шевченко.
Буде організовано підвіз питної води.
У зв’язку з аварійно – ремонтними роботами (заміна засувки Д=100мм) по вул. Освіти №4-4а 14.11.2017 року з 9:00 – 15:00 буде відсутнє водопостачання.
Житловий будинок №4а по вул. Освіти.
Буде організовано підвіз питної води.
КП "Чернігівводоканал"
Останні новини Чернігівщини
ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості 08:55
Протягом січня-листопада 2025 року послугами Чернігівської обласної служби скористалися понад 1,3 тис. людей з інвалідністю.
До суду направлено справу трьох російських командирів, причетних до загибелі 20 людей у Чернігові 08:48
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направили до суду обвинувальний акт стосовно командира 35-ї окремої мотострілецької бригади 41-ї загальновійськової армії Центрального військового округу зс рф та двох підлеглих командирів батальйонних тактичних груп.
На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян 08:47
Вчорра вдень російська армія ударила безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.
Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення 08:45
У Чернігові підписали меморандум між ОВА, Бельгійським агентство з міжнародного співробітництва Enabel, Центром крові і підрядником щодо капітального ремонту будівлі Центру. У проєкті також передбачена термомодернізація.
5 грудня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1381 Російська агресія - Day 1381 Russian aggression