Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 серпня, 01:19:55

Волонтерська акція "Подаруй парку дерево"

13.11.2017   09:42

11 листопада у Березовому гаю, що на розівулиць Пухова та Доценко пройшлаволонтерськаакція “Подаруй парку дерево”.

Мета акції: об’єднати зусилля громадськості, місцевої адміністрації та бізнесу задля збереження та розбудови рекреаційної зони, доля якої і досі остаточно не вирішена.

Головна подія – висадка молодих дерев. Волонтери під наглядом працівниць КП «Зеленбуд» висадили тисячорічні дерева гінкго, декоративнолистні сорти верби, алею білих акацій форми глобоза, березу Юнги, райські яблуні, лохолисті груші, 3 сорти фундука, більше 20 видів кущів, колекцію ялівців та спражню новорічню красуню ялину. На акцію приходили сім’ями, залучаючи до посадки малечю, багато людей приїхали із інших районів міста, а почесним гостем стала активістка з міста Добропілля Донецької області Марина Кучеренко, яка подарувала чернігівському парку 2 ялівці “Скайрокет”.

Із підбором видового складу та ландшафтним дизайном волонтерам допомогала Потоцька Світлана Олександрівна, кандидат біологічних наук, доцент кафедриекології ЧНПУ, голова ГО «Чернігівська обласна організація українського товариства охорони природи.

«Асортиментп ідбирався таким чином, щоб були реліктові, екзотичні рослини з Північної Америки, Японії, Китаю. Розплановано висаджування плодових рослин, які будуть приваблювати у весняний період квітуванням, а в осінній плодами.Посаджені різні високодекоративні кущі: форзиція, пухироплідники червонолисті, свидина, спірея», – каже Світлана Олександрівна.

Останні новини Чернігівщини

Землевпорядники Чернігівщини оцифрували понад 9,8 тис. документацій із землеустрою та оцінки земель у першому півріччі 2026 року 16:54

Упродовж січня – червня 2026 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області перевели в електронну форму понад 9,8 тис. документацій Державного фонду документації із землеустрою та оцінки земель.

Від маленької сауни-бочки до сучасного комплексу відпочинку 16:33

Саме такий шлях пройшла родина Макаренків із села Хотинівка на Ніжинщині. Масштабувати бізнес Олегу та Юлії допомогли грантові програми, зокрема «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» від служби зайнятості.

За матеріалами СБУ 7 років ув’язнення отримав один з учасників каналу втечі ухилянтів за кордон 16:11

За доказовою базою Служби безпеки заочно засуджено до 7 років позбавлення волі одного з учасників каналу незаконного виїзду за кордон українських громадян призовного віку.

Ремонт укриття і термомодернізація ліцею: як громади Ніжинщини готуються до нового навчального року 15:43

Під час візиту на південь регіону начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус відвідав дві громади – Ніжинську і Талалаївську сільську. У фокусі – готовність ТГ до старту нового навчального сезону.

Хотіла купити запчастини до авто, натомість втратила 15 тисяч гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахраїв на інтернет-майданчиках 15:21

Шахраї часто розміщують на інтернет-платформах фейкові оголошення про продаж різних товарів та переконують покупців робити передоплату. Поліцейські вкотре закликають громадян бути пильними під час здійснення покупок у інтернет-магазинах та сплачувати за товар виключно після його отримання й перевірки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини