Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 9 травня, 14:44:43

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

13.11.2017   09:11Агенцiя

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території за період з 8:00 12 листопада до 8:00 13 листопада 2017 року.

МНС

МНС

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди, 3 пожежі, 1 випадок виявлення та знищення боєприпасів часів Другої світової війни. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 3 особи постраждали.


Дорожньо-транспортні пригоди – 3:

- с. Нова Басань  Бобровицького району по вул. Пролетарській о 19 год. 28 хв. 11 листопада  водій автомобіля "Renault Trafic" здійснив наїзд на двох пішоходів, які рухались по узбіччю дороги. Внаслідок пригоди обидва пішоходи отримали тілесні ушкодження та були госпіталізовані до Бобровицької центральної районної лікарні;

- в м. Прилуки по вул. Київській  о 3 год. 30 хв. 12 листопада водій автомобіля "Hyundai Sonata" (особа встановлюється) здійснив наїзд на пішохода, який переходив проїжджу частину дороги в межах пішохідного переходу. Внаслідок пригоди пішохід, 1995 року народження, від отриманих травм загинув на місці аварії;

- с. Жуківка Куликівського району по вулиці Центральній біля будинку №74  о 7 год. 35 хв. 12 листопада водій автомобіля "Geely" здійснив наїзд на велосипедиста, який, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, рухався по краю проїжджої частини дороги. В наслідок пригоди велосипедист отримав тілесні ушкодження та був доставлений до Куликівської центральної районної лікарні.


Пожежі – 3, з них 2 пожежі в житловому секторі та 1 пожежа на об’єкті.


Виявлення та знищення боєприпасів часів Другої Світової війни - 1:

В с. Вересоч Куликівського району по вул. Незалежності біля будинку № 64 о 15 год. 50 хв. 12 листопада групою піротехнічних робіт управління ДСНС України у Чернігівській області знищено артилерійський снаряд калібру 152 мм часів Другої світової війни, який було виявлено об 11 год. під час проведення земляних робіт.


Радіаційний фон:

На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 11-13 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 12 мкр/год., Ніжин – 12 мкр/год., Прилуки – 13 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 11 мкр/год, Семенівка –  12 мкр/год., Сновськ – 12 мкр/год.


Прогноз погоди:


За прогнозом облгідрометеоцентру на території областіз 20 години 12 листопада до 20 години 13 листопада очікується мінлива хмарність, вночі місцями невеликий  дощ, вдень дощ. Вітер південно-східний 7-12 м/с. Температура по області вночі від 2º морозу  до 3º тепла,  вдень 3-8º тепла.
Температура по м. Чернігову вночі 0-2º тепла,вдень 6-8º тепла.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у зґвалтуванні та погрозі вбивством жінці

У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у зґвалтуванні та погрозі вбивством жінці 10:02

Поліцейські Чернігівського райуправління встановили та затримали зловмисника, який в одному з мікрорайонів Чернігова зґвалтував жінку, погрожуючи їй ножем. Затриманому повідомили про підозри у злочинах та помістили його до ізолятора тимчасового тримання.

Грант на створення, розвиток або відновлення виробництв переробної промисловості після російських обстрілів

Грант на створення, розвиток або відновлення виробництв переробної промисловості після російських обстрілів 09:38

До урядової програми надання грантів на створення або розвиток виробництв переробної промисловості Державна служба зайнятості доєдналась у 2023 році, а влітку 2025 року до них додалися гранти для підприємств, які оновлюють основні засоби виробництва, знищені або пошкоджені внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Заступниця міського голови Вікторія Пекур обговорила зі студентами інструменти соціальних змін 09:36

Заступниця Чернігівського міського голови Вікторія Пекур 1 травня взяла участь у зустрічі зі студентською молоддю, тема якої «Від норми до практики: як лобіювати соціальні зміни через органи місцевої влади».

Зарплати вчителям, шкільні автобуси та укриття на Чернігівщині – на спеціальному освітньому селекторі з урядовцями

Зарплати вчителям, шкільні автобуси та укриття на Чернігівщині – на спеціальному освітньому селекторі з урядовцями 08:54

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із першим заступником Костянтином Мегемом, заступницею Жанною Шерстюк і керівниками профільних структурних підрозділів долучився до освітнього селектора під головуванням Премʼєр-міністерки Юлії Свириденко. Модерував заступник керівника Офісу Президента Віктор Микита.

Бюджети Чернігівщини у квітні 2026 року отримали 2,5 мільярди гривень податків та зборів 08:50

Головне управління ДПС у Чернігівській області дякує кожному, хто сплатив податки, адже сьогодні це має особливу вагу. Попри всі воєнні ризики, постійні атаки росіян, пошкодження енергетичної інфраструктури, деяких виробничих потужностей, платники податків продемонстрували відповідальність перед країною

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини