Чернігівська область: внаслідок пожежі отримала опіки та померла людина
11 червня о 09:40 до Служби цивільного захисту Семенівського району надійшло повідомлення про те, що в селі Іванівка горить автомайстерня фермерського господарства “Промінь”.
Через 15 хвилин на місці пожежі працювали пожежно-рятувальний підрозділ МНС з міста Семенівки та добровільна пожежна дружина Іванівського льонозаводу. На цей час полум’я вирувало на даху й всередині майстерні, охопило розташовані в ній дві одиниці техніки та майно. Гасіння тривало майже дві години. Рятувальники відстояли частину даху й саму будівлю майстерні, два верстати, сільськогосподарське обладнання та не дали вогню перекинутися на розташовані поруч споруди.
Внаслідок пожежі сам винуватець її виникнення 50-річний директор фермерського господарства отримав 90% опіків тіла та ввечері помер у лікарні. Вогнем знищені автомобіль ЗІЛ-130, трактор МТЗ-80, три верстати та 180 квадратних метрів покрівлі майстерні. В ході розслідування з’ясувалося, що чоловік з порушенням правил пожежної безпеки проводив електрозварювальні роботи на паливному баці автомобіля ЗІЛ-130. Як результат, пролунав вибух з послідуючим горінням. Полум’я миттєво охопило людину та поширилося по приміщенню майстерні.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини 11:23
Ніжинський міськрайонний суд виніс вирок мешканцю Ніжинського району, який у 2025 році зґвалтував свою 12-річну падчерку. Його засуджено до 15 років позбавлення волі.
Поліція документує наслідки ворожих атак по мирному населенню Чернігівщини: поранена жінка 11:22
Минулої доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. У м.Сновськ Корюківського району внаслідок влучання БпЛА по території приватного підприємства зазнала поранення 68-річна цивільна жінка.
11 червня: цей день в Україні і світі 08:20
День 1567 Російська агресія - Day 1567 Russian aggression
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо директора підприємства, через порушення правил безпеки якого загинув працівник 15:48
Слідчі слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції під процесуальним керівництвом Новгород-Сіверської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо директора однієї з філій підприємства, через порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на підприємстві якого, загинув працівник.
Тимчасове обмеження руху транспорту у зв’язку з аварійно-ремонтними роботами 15:16
Інформуємо мешканців міста та учасників дорожнього руху, що у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вулиці Оборонців Чернігова та ліквідацією провалу асфальтобетонного покриття, який утворився внаслідок вимивання ґрунту, з 11 по 19 червня 2026 року буде тимчасово обмежено рух транспорту.