Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 4 жовтня, 12:24:45

Чернігів подав важливі для громади інвестиційні проекти на конкурс

11.11.2017   11:19

Чернігів цього року бере активну участь у конкурсі на освоєння коштів Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР). Перелік актуальних проектів, які подаються від міста на цей конкурс, затвердив своїм розпорядженням Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Цим же розпорядженням визначені й структурні підрозділи міської ради відповідальні за належне подання необхідних документів для участі у конкурсному відборі та реєстрацію заявки на сайті ДФРР. Усі подані проекти мають відповідати Стратегіям регіонального розвитку й комплексно вирішувати питання розвитку інфраструктури на місцях з урахуванням всіх можливостей громад.

Серед проектів, які представлені Черніговом - термомодернізація будівель бюджетних закладів та придбання медичного обладнання. Зокрема, управлінням охорони здоров'я міської ради поданий проект, в результаті якого для Чернігівської міської лікарні № 3 передбачено придбання інсультного блоку (Stroke Unit)  європейського рівня. Таке обладнання буде єдиним на Чернігівщині. Цей проект є продовженням минулорічного («Stop інсульт»), який передбачав придбання для цієї лікарні обладнання в рентгено-нейрохірургічний операційний зал, необхідного для проведення ранньої ангіографічної діагностики хвороб. На даний час готується процедура закупівлі.

Також серед чернігівських проектів, які перемогли минулого року в конкурсі й одержали співфінансування ДФРР – початок будівництва дитячого садку-ясел у першому мікрорайоні житлового району "Масани". Цього року аналогічний проект передбачає підтримку коштами ДФРР продовження будівництва.

Конкурсний відбір відбудеться вже наступного тижня. Обирати з поданих проектів буде комісія з оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР, при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

08:10

У житті іноді трапляється так, що перед людиною, яка шукає роботу, постає нелегкий вибір: погоджуватися на першу-ліпшу вакансію, хай навіть з меншими зарплатою і кар’єрною перспективою, чи чекати на якусь кращу пропозицію?

Благодійний фонд «Рокада» планує відновити до пів тисячі будинків в обласному центрі — роботи вже тривають 08:09

За підтримки Управління Верховного комісара ООН у справах біженців благодійний фонд «Рокада» поступово відновлює приватні будинки в Чернігові.

Чернігівські рятувальники завітали до маленьких школярів 08:07

Днями співробітники Чернігівського районного управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області провели урок із мінної безпеки для учнів молодшого класу загальноосвітньої школи №34, що в обласному центрі.

За тиждень на Чернігівщині виявлено 573 вибухонебезпечні предмети

За тиждень на Чернігівщині виявлено 573 вибухонебезпечні предмети 08:04

Триває розмінування території області. За минулий тиждень піротехнічні розрахунки ДСНС 69 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 573 такі предмети.

Чернігівці дізналися про реліквії, що пов’язані зі Святителем Феодосієм і зберігаються в обласному історичному музеї 08:03

У Чернігові є легенда: поки мощі Святителя Феодосія перебувають у місті, його жителям не загрожують ні епідемії, ні голод, ні стихійні лиха.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини