Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 16 липня, 02:53:03

У Ніжині працювала "мобільна група" з питань захисту прав землевласників

10.11.2017   08:48

9 листопада відбувся виїзд мобільного консультативного пункту з питань захисту прав землевласників та землекористувачів до Ніжина.

Аграріїв міста консультували начальник Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олег Трейтяк, головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Лідія Шурда, начальник управління Державного земельного кадастру Головного управління Держземкадастру у Чернігівській області Антоніна Бороденчик, начальник Ніжинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимир Бригинець.

Керівник територіального управління юстиції поінформував присутніх про діяльність оперативного штабу з питань захисту прав землевласників та представників аграрного бізнесу при Чернігівській обласній державній адміністрації, розповів про роботу мобільних консультативних пунктів з питань захисту прав землевласників та землекористувачів.

«На сьогодні органами юстиції області активно реалізується загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!», проводиться робота з інформування громадян про права та механізми їх захисту, землевласники та землекористувачі отримують компетентні правові консультації з питань земельного законодавства від представників владних структур», - зазначив Олег Трейтяк.

Говорили і про можливі способи захисту прав землевласників та землекористувачів, посилення відповідальності державних реєстраторів за незаконні дії у сфері державної реєстрації нерухомості та бізнесу, підвищення професійного рівня державних реєстраторів, надання безоплатної правової допомоги, запровадження змішаної системи виконавчого провадження тощо.

Поцікавились аграрії у правників про максимальний і мінімальний розмір орендної плати, як діяти, коли виявлено помилку у витязі з Державного земельного кадастру, як отримати відомості з Державного земельного кадастру в органах ЦНАП та ін.

Останні новини Чернігівщини

Керівництво поліції Чернігівщини ініціювало службове розслідування за фактом інциденту в Чернігові під час заходів оповіщення 17:23

14 липня під час здійснення заходів оповіщення, передбачених чинним законодавством, військовослужбовці ТЦК та СП Чернігова у супроводі поліцейських підійшли до двох громадян, аби перевірити військово-облікові документи.

У Чернігові відзначили День Української Державності 16:41

Біля Меморіального знаку на честь Героїв, які загинули в російсько-українській війні, зібралася громадськість, представники влади і духовенства, аби вшанувати памʼять про всіх борців за українську державність.

За матеріалами СБУ заочну підозру отримали троє воєнних злочинців, які командували обстрілом Чернігова і вбили 20 мирних жителів 16:07

Служба безпеки зібрала беззаперечні докази воєнного злочину на командувачів російських військ, які причетні до ракетного обстрілу цивільної інфраструктури, масового вбивства та каліцтва громадян України у місті Чернігів 16 березня 2022 року.

Презентація історичного роману Василя Краса "Потреба під Конотопом" 15:35

13 липня у великому читальному залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація історичного роману українського письменника Василя Краса "Потреба під Конотопом".

Енергонезалежність знімає бар’єри: школи області оснащують сонячними панелями 15:11

Безбар’єрність в освіті — це, зокрема, коли школярі можуть повноцінно навчатися очно пліч-о-пліч з однолітками — незалежно від енергетичної ситуації в регіоні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини