Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 22 березня, 13:37:30

У Чернігові організовують дорожній рух для безперебійного прибирання снігу взимку

09.11.2017   16:12

Питання щодо належного забезпечення дорожнього руху в м. Чернігові розглядалися 8 листопада на засіданні постійної комісії з питань безпеки та організації дорожнього руху. У роботі комісії під керівництвом заступника міського голови Андрія Черненка взяли участь працівники патрульної поліції та відповідних структурних підрозділів міської ради.

У порядку денному засідання було 7 запитань. Одне з них стосувалося введення щорічної сезонної заборони паркування автомобілів на центральних вулицях м. Чернігова у період часу з 22.00 до 08.00 години, з листопада до 1 квітня на таких ділянках:
- вул. Рокоссовського від вул. 1 Травня до вул. Шевченка;
- вул. Гонча від вул. Преображенської до просп. Перемоги;
- вул. Мстиславська від просп. Перемоги до вул. Гетьмана Полуботка;
- вул. Шевченка від вул. Кирпоноса до вул. Пушкіна;
- просп. Перемоги від вул. Гончої до Хлібопекарської;
- вул. Кирпоноса від просп. Перемоги до вул. Магістратської;
- вул. Михайла Коцюбинського;
- вул. Магістрацька від Красної Площі до вул. Хлібопекарської;
- просп. Миру від вул. Єлецької до вул. Котляревського;
- вул. Г. Полуботка від вул. О. Міхнюка до Красної площі;

Такі обмежувальні заходи необхідні для безперебійної роботи снігоприбиральної техніки на дорогах міста. Минулої зими на очистку вулиць від опадів та посипку протиожеледними засобами виїжджала велика кількість такої техніки. Досить часто її роботі заважали, а іноді перешкоджали автомобілі на узбіччях.Отже до початку зими це питання потрібно все-таки вирішити.Питання було розглянуте на виконання доручення Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка.

За його пропозицією на розгляд комісії було також винесено питання встановлення дорожнього знаку 3.35 «Стоянку заборонено» на таких ділянках дороги:
- вул. Мстиславська (від вул. Шевченка до вул. Гетьмана Полуботка);
- вул. Гонча (від вул. Шевченка до вул. Гетьмана Полуботка);
- вул. Гетьмана Полуботка (від вул. П’ятницької до Красної площі);
- вул. Коцюбинського (від вул. Хлібопекарська до вул. Пушкіна з непарної сторони).

Ці питання комісія розглянула та погодила.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Фінські партнери відвідали два ліцеї, яким надавали підтримку 09:01

Сьогодні з візитом на Чернігівщині – представники Міністерства закордонних справ та Посольства Фінляндії в Україні. Зокрема, делегація відвідала два заклади освіти у Михайло-Коцюбинському та Киїнці.

 Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів

Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів 08:56

З вересня 2025 року по лютий 2026 року фахівці Офісів податкових консультантів надали платникам майже 69 тисяч консультацій. Щодня такі консультації стають все більш популярними. Про це повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух на своїй сторінці у Facebook.

20 березня: цей день в Україні і світі

20 березня: цей день в Україні і світі 08:52

День 1486 Російська агресія - Day 1486 Russian aggression

Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17

Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.

 Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові

Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16

Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини