Повідомлено підозру у вчиненні кримінального правопорушення щодо втрати стрілецької зброї та боєприпасів старшому офіцеру Збройних Сил України
Військовою прокуратурою Деснянського гарнізону внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 413 Кримінального кодексу України («Втрата військового майна») щодо факту втрати стрілецької зброї та боєприпасів військовослужбовцем Збройних Сил України майором П.
У ході досудового слідства установлено, що головний інженер – заступник начальника Остерської квартирно–експлуатаційної частини Збройних Сил України, майор П. під час відрядження в одну військових частин, що залучена до проведення АТО та дислокується у м. Краматорську, допустив втрату ввіреної йому зброї, а саме АКСУ та 120 набоїв калібру 5,45 мм.
Наразі кримінальне провадження направлене за підслідністю до військової прокуратури сил АТО для організації досудового розслідування за місцем вчинення кримінального правопорушення.
Довідково: санкція ч. 1 ст. 413 Кримінального кодексу України передбачає покарання у вигляді арешту на строк до шести місяців або триманням у дисциплінарному батальйоні на строк до двох років, або позбавлення волі на той самий строк.
Прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України
Останні новини Чернігівщини
Нічна атака дронами на Чернігівщину: загиблий і поранені, десятки вибухів за добу 12:23
Уночі агресор вдарив по Новгороду-Сіверському «геранями».
На вул. Оборонців Чернігова частково обмежать рух транспорту 11:36
З 09:00 10 лютого 2026 року до 13:00 13 лютого 2026 року у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вул. Оборонців Чернігова поблизу перехрестя з вул. Гетьмана Полуботка буде перекрито одну смугу руху в напрямку від «П’яти кутів» до вул. Шевченка.
Козелецькі поліцейські оперативно затримали грабіжника 10:51
Поліцейські відділення № 1 (селище Козелець) Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 35-річного чоловіка, причетного до пограбування 73-річної пенсіонерки в селищі Козелець Чернігівського району. За фактом грабежу поліція розслідує кримінальне провадження.
“Bissquit” — триб’ют “Snarky Puppy” у “Jazz-Кулісі” 10:50
7 лютого 2026 року глядачі та музиканти джаз-бенду “BissQuit” знову об’єдналися у творчому просторі “Jazz-Куліси”: у залі Чернігівського обласного філармонійного центру вперше у новому році відбувся концерт в рамках проєкту, і присвячений він був творчості видатного американського джаз-ф’южн-бенду “Snarky Puppy”.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:46
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.