Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 24 січня, 10:03:17

5 тисяч гривень за інформацію про "чорних" лісорубів

04.11.2017   10:02Агенцiя

Ніжинські лісівники обіцяють грошову винагороду пильним і небайдужим громадянам за інформацію про реальних крадіїв лісо продукції. Оголошена вартість за підтверджену інформацію – до п’яти тисяч гривень. Найбільшу грошову винагороду охоронці лісу обіцяють за підтверджену інформацію про викрадачів дубів.

Грошову винагороду і цілковиту анонімність ніжинські лісівники обіцяють тим, хто надасть підтверджену інформацію про «чорних» лісорубів. Особливо цікавлять охоронців лісу викрадачі дубів.

Інформація про злочинців актуальна по восьми лісництвах, що входять в структуру ДП «Ніжинське лісове господарство»: Новоселицькому і Носівському, Іржавському і Кобижчанському, Дроздівському і Мринському, Вертіївському й Коляжинському.

Лісові масиви держпідприємства розташовані у чотирьох районах області: Куликівському, Бобровицькому, Носівському, Ніжинському. Саме по них і буде актуальною підтверджена інформація.

Якщо громадяни мають таку інформацію, то лісові охоронці просять телефонувати за цілодобовим номером телефону: (067) 46 13 254.


За інформацією ДП «Ніжинське лісове господарство»

Останні новини Чернігівщини

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01

З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.

Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56

22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.

Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54

Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.

Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52

Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51

У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини