Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 22 червня, 15:25:21

Під час пожеж загинуло дві людини

04.11.2017   09:12Агенцiя

Впродовж минулої доби на Чернігівщині виникло 5 пожеж, внаслідок яких дві людини загинуло.

2 листопада о 01:00 в Городні Ічнянського району по вул. Садовій під час пожежі приватного житлового будинку загинула 60-річна господарка помешкання. Ймовірно, причиною трагедії послужила власна необережність під час паління загиблої. Підрозділи Управління ДСНС України у Чернігівській області на гасіння пожежі не залучалися.

3 листопада о 00:45 до оперативно-координаційного центру У ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку, що по вул. 1-го Травня у обласному центрі.

На місце пригоди оперативно прибуло два відділення 1-ої Державної пожежно-рятувальної частини. На той момент вогнем була охоплена покрівля будинку, а  в оселі спостерігалося щільне задимлення. Вогнеборці у апаратах захисту органів дихання та зору о 01:14 локалізували, а о 04:50 остаточно ліквідували загоряння. Під час гасіння в одній з кімнат помешкання рятувальники виявили тіло чоловіка без ознак життя. Ним виявився 21-річний знайомий господарки будинку. До ліквідації пожежі залучалось 7 чоловік особового складу та 2 одиниці спеціальної техніки. Причина трагедії та збитки, завдані вогнем, наразі, встановлюються.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Для призначення житлової субсидії з початку неопалювального сезону заяву та документи необхідно подати до 1 липня 15:13

У разі подання заяви про призначення та надання субсидії протягом двох місяців з початку неопалювального (опалювального) сезону, житлова субсидія призначається з початку такого сезону, але не раніше дня виникнення права на її отримання (пункт 75 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848).

Посол Франції оглянув обласний центр ветеранів війни, в якому зробили ремонт за підтримки ACTED 14:11

Днями в межах робочого візиту Надзвичайний і Повноважний Посол Французької Республіки в Україні Гаель Весьєр разом із заступником голови ОДА Іваном Ващенком відвідали Чернігівський обласний центр ветеранів війни.

10 медалей у скарбничці Чернігівщини: підсумки Всеукраїнського турніру з боксу 13:40

З 07 до 14 червня у місті Корсунь-Шевченківський відбувся Всеукраїнський турнір з боксу серед юнаків та дівчат, який зібрав понад 250 найсильніших спортсменів з різних регіонів України.

Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за професіоналізм і самовіддану службу бійців спецпідрозділу КОРД 13:12

20 червня, 10-ту річницю створення підрозділу відзначають бійці Корпусу оперативно-раптової дії Національної поліції України. Володимир Тимошко привітав спецпризначенців та вручив їм заохочувальні відзнаки та подяки

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини