Поліція оперативно розкрила вбивство на сновському сміттєзвалищі
В Сновському районі поліція затримала раніше судимого жителя приміського села, який під час спільної пиятики пляшкою забив до смерті свого знайомого.
До Сновського відділення поліції Головного управління Національної поліції в Чернігівській області надійшла інформація про виявлення на сміттєзвалищі тіла чоловіка з тілесними ушкодженнями кримінального характеру.
Судмедекспертиза встановила, що причиною смерті загиблого став набряк головного мозку внаслідок перелому кісток склепіння та основи черепа. Опитавши можливих свідків та провівши комплекс розшукових заходів, кримінальна поліція вийшла на раніше судимого жителя приміського села, який під час розпиття спиртних напоїв на місцевому сміттєзвалищі «Горбаха» на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин завдав три удари пляшкою по голові своєму знайомому, внаслідок чого від отриманих травм той помер.
Підозрюваний у скоєному зізнався та надав правдиві свідчення, він затриманий в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України, йому оголошено про підозру.
Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України (вбивство) - карається позбавленням волі на строк від семи до п'ятнадцяти років.
Триває досудове розслідування.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Патрульні перевірили повідомлення щодо ймовірно озброєного чоловіка 17:43
Сьогодні, близько 12-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення від громадянки про те, що вулицею Олега Міхнюка рухається чоловік, який тримає у руках предмет, схожий на зброю.
Менеджмент та партнерство: новий вектор розвитку професійної освіти 17:11
Сучасні виклики ринку праці спонукають освіту трансформуватися та ефективно взаємодіяти з міжнародними партнерами та провідними роботодавцями.
Неправдивий виклик — не розвага 16:35
Учора, близько 20-ї години, до нас надійшло повідомлення про вбивство на вулиці Слобідській — чоловік заявив, що вбив водія таксі.
9 років ув’язнення за незаконний збут психотропних речовин: апеляційний суд залишив вирок без змін 16:13
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд залишив без змін вирок суду першої інстанції, яким визнано винним раніше судимого 25-річного мешканця міста Бахмач у придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті особливо небезпечних психотропних речовин в особливо великих розмірах (ч. ч. 2, 3 ст. 307 КК України).
Регіональний план управління відходами: про розвиток в області інфраструктури сортування та переробки сміття – на брифінгу в ОВА 15:18
Реалізація Регіонального плану управління відходами дозволить громадам Чернігівщини розвивати інфраструктуру сортування та оброблення відходів. Це значно зменшить навантаження на довкілля.