Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 листопада, 09:10:01

Для школярів Чернігова вартість проїзду в міських автобусах буде 2 гривні

01.11.2017   08:33

31 жовтня члени виконавчого комітету Чернігівської міської ради внесли зміни до рішення щодо вартості проїзду в міському пасажирському транспорті (№ 76 від 30 березня 2015 року).

Вартість разового квитка на проїзд в автобусі на міських маршрутах загального користування для учнів загальноосвітніх навчальних закладів у місті Чернігові, при наявності учнівського квитка, на період з 1 вересня до 21 червня включно встановлена у 2 грн, без компенсації за такі перевезення.

Прийняте рішення набуває чинності з моменту його оприлюднення у друкованому виданні. На це дається до 10 днів.

Як повідомив начальник управління транспорту та зв’язку міської ради Юрій Горбань, протягом встановленого строку - місяця з моменту оприлюднення проекту цього регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу - до управління не надійшло жодного зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань. Він також пояснив, що оскільки економічна ситуація в країні призвела до підвищення цін на цілий ряд статей калькуляційних витрат виробничої собівартості послуг, у квітні 2017 року було підвищено граничну вартість разового квитка на проїзд в автобусі до 4,5 грн. У той же час вартість проїзду в автобусі для учнів загальноосвітніх навчальних закладів залишилась незмінною - 1 грн 75 коп.

Враховуючи збільшення долі учнів загальноосвітніх навчальних закладів у пасажиропотоках громадського транспорту міста у зв’язку з початком навчального року суттєво збільшилось і навантаження на автотранспортні підприємства, які здійснюють перевезення на міських маршрутах загального користування.

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, коментуючи прийняття цього рішення, зазначив: «Для дітей вартість квитка збільшується до 45% від вартості квитка дорослої людини. Я думаю, що у зв’язку з подорожчанням складових обґрунтування достатні». Він також звернувся до перевізників з проханням, навзаєм, відповідальніше ставитися до своєї роботи, дотримуватися графіка руху та інших питань щодо перевезення громадян міста.

Крім того, міський голова дав доручення управлінню транспорту та зв’язку міської ради жорстко контролювати перевізників у питаннях дотримання графіків руху, вимог до чистоти в салоні, охайності водіїв тощо.
 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07

Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.

 Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів

Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03

Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.

За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12

13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини