Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 березня, 01:20:52

Звіт про роботу органів юстиції Чернігівської області за 9 місяців 2017 року

27.10.2017   17:16Агенцiя

Команда Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області працює над втіленням запровадженого Мін’юстом принципу «Сказано-Зроблено».

Продовжуємо реалізацію проектів, ініційованих Мін’юстом, які забезпечують захист прав громадян і створюють зручні сервіси для українців.

1. Заборгованість по заробітній платі.

Пріоритетним напрямком роботи державної виконавчої служби перш за все є забезпечення фактичного виконання соціально значущих рішень.
За виконавчими документами про стягнення заборгованості по заробітній платі стягнуто 7 404 533 грн. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року сума фактично стягнутих коштів збільшилась на 861 218 грн.
Завдяки злагодженим діям фахівців відділу банкротства погашено заборгованість із заробітної плати перед звільненими працівниками підприємств – банкрутів Чернігівської області на 5,1 млн. грн.

2. Аліментні зобов’язання.
Державними виконавцями Чернігівської області стягнуто 35 866 940 грн. на утримання 15 260 дітей.

3. Передача конфіскованого майна.

Військовим частинам для потреб АТО безоплатно передано 12 автомобілів і 1 автомобіль - дитячому будинку сімейного типу.

4. Боротьба з рейдерстовом.
Створено оперативний штаб по боротьбі з рейдерством в аграрній сфері на Чернігівщині. З метою забезпечення захисту прав землевласників та представників аграрного бізнесу здійснено виїзди мобільних консультативних пунктів в 22 населені пункти області. Надано 260 роз’яснень та консультацій.

5. Пілотний проект «Шлюб за добу»
.
З лютого 2017 року у жителів та гостей Чернігова є можливість одружитися за скороченою процедурою. У вересні у нашому місті вже одружилась 300-та пара.

6. Видача свідоцтв про народження дитини в пологовому будинку.

2 роки тому Чернігів вперше ініціював запровадження такого сервісу. І це дійсно є корисною послугою для батьків. Всього на Чернігівщини видано 4468 свідоцтв про народження і це становить 60% від всієї кількості зареєстрованих дітей.

7. Правова допомога.
Стартував загальнонаціональний просвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!». Його мета – сформувати нову правову свідомість широкого кола громадян.
Фахівці органів юстиції області проводять інформаційно-роз’яснювальні заходи у навчальних закладах, військових частинах, в трудових колективах підприємств, під час вуличного інформування. Такими заходами охоплено навіть жителів відділених сіл і селищ нашої області.
Діють громадські приймальні з надання безоплатної правової допомоги, виїзні консультативні пункти, працюють мобільні точки доступу для надання безоплатної правової допомоги.
Загальна кількість наданих консультацій – 711 з різних правових питань.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини