Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 25 жовтня до 8:00 26 жовтня 2017 року.
						МНС
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 5 пожеж. Внаслідок цих подій постраждали 3 особи.
Дорожньо-транспортні пригоди – 2:
- на автодорозі Кіпті-Глухів-Бачівськ біля м. Борзна о 21 год. 48 хв. 24 жовтня водій автомобіля "ВАЗ-2109" здійснив наїзд на пішохода. Внаслідок пригоди пішохід отримав тілесні ушкодження та звернувся за медичною допомогою до Борзнянської центральної районної лікарні;
- на 169 км автодороги Чернігів-Прилуки-Пирятин (Прилуцький район) об 11 год. 45 хв. 25 жовтня водій автомобіля "ГАЗ-24", уникаючи зіткнення з автомобілем "Мерседес Бенс", виїхав на смугу зустрічного руху та здійснив зіткнення з автомобілем "КАМАЗ", що рухався в зустрічному напрямку. Внаслідок пригоди водій та пасажир автомобіля "ГАЗ-24" отримали тілесні ушкодження.
Пожежі в житловому секторі – 5.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах  9-13 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 12 мкр/год., Ніжин – 9 мкр/год., Прилуки – 13 мкр/год., Остер – 13 мкр/год., Покошичі – 11 мкр/год, Семенівка – 10 мкр/год., Сновськ – 10 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 25 жовтня до 20 години 26 жовтня очікується хмарна погода з проясненнями, часом дощ, вночі з мокрим снігом, вночі слабка ожеледь, слабке налипання мокрого снігу. Вітер південно-західний 7-12 м/с. Температура по області вночі від 3º морозу до 2º тепла, вдень 6-11º тепла.
По Чернігову температура вночі 0-2º морозу, вдень 7-9º тепла.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині працює шість Центрів ментального здоров’я 17:46
Повномасштабна війна в Україні значно підвищила потребу в якісній підтримці психічного здоров’я.
Material TechStartUp: інноваційна платформа для розвитку майбутніх лідерів 17:14
Конкурс Material TechStartUp став знаковою подією, що підтвердила високий потенціал української учнівської молоді у сфері інноваційних технологій та матеріалознавства.
Патрульні оперативно затримали чоловіка, ймовірно, причетного до хуліганства 16:42
Сьогодні опівночі на лінію 102 надійшло повідомлення про те, що біля одного з магазинів на проспекті Миру чоловік із ножем кидається на людей. На місце одразу направили екіпаж патрульних.
Пошкодження майна в громадському транспорті: звернення до пасажирів 16:09
Шановні громадяни — користувачі громадського транспорту!
Осінній марафон олімпіадних змагань на Чернігівщині 15:48
Осінь на Чернігівщині традиційно щедра не лише на барви, а й на здобутки юних інтелектуалів. Перші дні листопада 2025 року об’єднали сотні талановитих, допитливих і цілеспрямованих здобувачів освіти області на І етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології, французької мови та інформатики – предметів, які поєднують логіку, креативність, аналітику й натхнення до пізнання.