Поліція затримала юнака, який відлупцював вітчима
Конфлікт між захмелілим вітчимом і пасинком закінчився бійкою, під час якої юнак наніс тяжкі тілесні ушкодження старшому чоловікові.
22 жовтня до поліції зателефонував житель одного з сіл Прилуцького району й повідомив, що на дереві у дворі садиби повісився місцевий житель. На місце події прибула слідчо-оперативна група.
Поліція встановила, що покійний за життя зловживав спиртними напоями, та, зі слів родичів, неодноразово висловлював намір покінчити з життям. Але судмедекспертиза встановила, що причиною смерті став розрив брижі тонкої кишки та масивний крововилив, що міг утворитися від удару тупим предметом.
Оперативники Прилуцького відділу поліції опитали дружину й пасинка померлого й відновили всі події того дня. Зі слів юнака, протягом двох днів вітчим пиячив і чіплявся до матері, бив її. Намагаючись захистити матір, пасинок зчепився з вітчимом і в ході бійки добряче відлупцював того.
Молодик дав свідчення поліції щодо побиття, він затриманий в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та поміщений до ізолятора тимчасового тримання. Для з’ясування остаточної причини смерті чоловіка призначена судово-медична експертиза та гістологічні дослідження.
Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого) - карається позбавленням волі на строк від семи до десяти років.
Триває досудове розслідування.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові 09:39
4 березня під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, присвячене підготовці до пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2026 році.
За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ 09:32
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно в.о начальника УЖКГ однієї з міських рад Чернігівської області. Їй інкримінують розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинену в особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 191 КК України)
На Чернігівщині затверджено Регіональний план управління відходами до 2033 року 09:31
Розпорядженням начальника ОВА В'ячеслава Чауса від 2 березня поточного року № 414 затверджено Регіональний план управління відходами в області до 2033 року.
Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі 09:30
Чернігівщина — регіон, який щодня живе в умовах підвищеної безпекової загрози через близькість до кордону з країною-агресором. Відтак системна та довгострокова підтримка громад залишається критично важливою.
5 березня: цей день в Україні і світі 09:23
День 1471 Російська агресія - Day 1471 Russian aggression